Міжнародні зв’язкі та навчання іноземних студентів[:en]International relations and training of foreign students

Іноземні студенти звернулись до мешканців міста.

Хто ти?  Мільйони із нас з гордістю скажуть, Я – УКРАЇНЕЦЬ! У кожного з нас свій шлях до успіху. Сулейман Сіла, студент Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика, приїхав навчатися  в Україну з Гвінейської Республіки. За сім місяців мовної підготовки в університеті він зміг освоїти українську солов’їну, пізнати її красу, навчився спілкуватися українською.


Його звернення – це вдячність іноземних студентів Україні і нашому місту за гостинність, толерантність, можливість отримати гідні знання в улюбленому університеті. В Університеті імені П.Орлика навчаються студенти з більш, ніж 10 країн, деякі, як Сулейман, закінчивши мовні курси тільки приступають до фахової освіти, інші – навчаються на трьох факультетах університету обравши топові спеціальності: комп’ютерна інженерія, право, фармація, фінанси, банківська справа і страхування. Особливо університет пишається випускниками, які нострифікували свої дипломи, вдало відкрили успішний бізнес у напрямку фармація, лікувальна справа, готельно-ресторанний бізнес в своїх рідних країнах: Лівії, Ізраїлі, Туреччині.

 А ви готові використати свій ШАНС?

 Детальніше про можливості, які надає університет саме Вам, дізнайтеся на сайті mku.edu.ua  (абітурієнту).


Також, як ми повідомляли раніше, ініціативні студенти університету запустили інтерактивний гайд – доступну інструкцію на допомогу абітурієнтам. У коротеньких відеосторіз молоді блогери дають відповіді на різні питання, які зараз цікавлять абітурієнтів. Це свого роду освітні міні-екскурсії  університетом, записані в форматі студентського спілкування, які будуть сприяти розкриттю всіх освітніх та соціальних програм і нововведень, запроваджених в університеті.


Подивитися і підписатися на освітньо-просвітницький гайд можна на Фейсбук і Інстаграм-сторінках Університету імені Пилипа Орлика або на Ютюб-каналі.

 (https://www.facebook.com/profile.php?id=100018209359011

https://instagram.com/mkuim.pilipaorluka?igshid=slm3k4chmb3g

https://www.youtube.com/channel/UCsZyEgJ1itExb01lm_78Knw

Детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії: Миколаїв, вул. Котельна, 2, або за телефонами 050-394-72-87, (0512) 59-30-01, сайт mku.edu.ua.