Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Довідка про доступність навчання осіб з особливими освітніми потребами

ПЗВО МКУ ім. П.Орлика забезпечує функціонування пункту охорони здоров’я, який обслуговує здобувачів усіх форм навчання, забезпечує надання першої медичної допомоги, щорічного медичного профілактичного огляду здобувачів. Крім того, в університетському комплексі працює навчально-виробничий медично-реабілітаційний центр «Rea-Med», що забезпечує лікування та реабілітацію здобувачів із використанням обладнання, яке відповідає найсучаснішим світовим стандартам.
Вагомою є робота служби соціально-психологічної підтримки, метою якої є забезпечення психолого-педагогічних умов для повноцінної реалізації особистісного й інтелектуального потенціалу здобувачів, а також психологічне забезпечення ефективності педагогічного процесу. Напрями роботи служби: діагностично-прогностична, корекційно-розвиткова, просвітницько-профілактична, консультативна, соціально-захисна робота серед здобувачів і викладачів, реабілітаційна робота з подолання кризових ситуацій та посттравматичних розладів тощо. Якщо у здобувача виникають проблеми психологічного характеру, у службі соціально-психологічної підтримки можуть надати комплексну допомогу.
Особам з особливими освітніми потребами надано право навчатись за індивідуальним навчальним планом, у т. ч. дистанційно. Університетом створено умови для реалізації права на освіту таким особам: є пандуси; навчання педагогічного складу; заняття ЛФК; реабілітація в медичному центрі Rea-Med; соціально-психологічна служба. З метою зміцнення здоров’я та профілактики ускладнень в медпункті ЗВО працює фізіотерапевтичний кабінет, який надає комплекс оздоровчих процедур. У медичному центрі ЗВО впроваджено програми медичної реабілітації осіб з захворюваннями опорно-рухової, нервової системи та працюють дві сучасних фізіотерапевтичних зали, обладнаних апаратурою європейського рівня (магніто-лазеро-терапія, всі види електролікування, ультразвук тощо), зала ЛФК, масажний кабінет, кабінети консультативного прийому лікарів – сімейний терапевт, ортопед-травматолог, невролог, кабінет психологічної та психотерапевтичної допомоги; створені комплекси лікувальної гімнастики, які відновлюють функції рухів, покращують координацію, а також підвищують фізичну працездатність і функціональні можливості. Особам з особливими освітніми потребами Університет забезпечує соціальну підтримку: пільгове навчання, відділ виховної роботи, психологічна служба надають організаційну, консультаційну, психологічну підтримку, здійснюють соціальний супровід. На ОП здобувачів з особливими освітніми потребами немає.

Умови доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення(Котельна 2)

Умови доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення(Шнеєрсона 12)