Міжнародні проекти

МІЖНАРОДНИЙ КЛАСИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ПИЛИПА ОРЛИКА УВІЙШОВ ДО АСОЦІАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЮНЕСКО

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика став вісімнадцятим українським закладом вищої освіти, який увійшов до Асоціації університетів ЮНЕСКО. Таке членство підтверджує рівень та якість надання освітніх послуг університету та відкриває його для міжнародного співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба університету.

«Зазначимо, що Міжнародна асоціація університетів, заснована в 1950 році під егідою ЮНЕСКО, є провідним союзом ЗВО всього світу, що об’єднує більш ніж 130 країн. На сьогодні Асоціація є прикладом надання освітніх послуг у вищій школі всього світу. Важливо, що Асоціація сприяє співробітництву між її членами, формує фундаментальні ціннісні орієнтири і принципи освітніх стратегій, а також підтримує перспективні, креативні проєкти ЗВО », – йдеться у повідомленні.

Здобувачам і викладачам університету таке членство дає можливість брати участь в оплачуваних стажуваннях, семінарах, тренінгах за кордоном. Купуючи практичний досвід в умовах світового роботодавця, випускники Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика отримують унікальну можливість конкурентоспроможного працевлаштування.

«Прийом університету в Асоціацію підтверджує, що в МКУ імені П. Орлика методика, принципи і моделі освіти відповідають рівню світових стандартів, а впровадження дуальної моделі навчання ставить ЗВО в ряд прогресивних, відповідаючи вимогам сучасного інформаційного суспільства », – зазначили у ЗВО.

Уже сьогодні в рамках міжнародного співробітництва в університеті здобувають освіту студенти з Азербайджану, Єгипту, Ірану, Ізраїлю, Індії, Лівану, Марокко, Палестини, Туреччини, Туркменістану. Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика увійшов до Асоціації завдяки ефективному поєднанню в педагогічній діяльності національної ідеї та європейської концепції вищої школи.

«По-перше, це академічна свобода, яка реалізується через індивідуальний підхід до роботи студентів. По-друге, інституційна автономія, – підбір кадрів за принципом дуальної моделі навчання (поєднання лекторію від кандидатів, докторів наук і зануреного практикуму).

По-третє, соціальна відповідальність, формування моделей навчання, що дозволяє здобувачам із віддалених населених пунктів отримати значну частину освітньої програми на місцях », – йдеться в повідомленні.

Крім цього, констатували в Асоціації, ЗВО вільний від політичного втручання і надає відкритий доступ до знань, через різноманітність моделей навчання та освітніх рівнів, від робочої професії до магістра і доктора PhD.

Крім можливості публікації в спеціалізованих виданнях ЮНЕСКО, університет отримав можливість бути організатором і учасником міжнародних форумів, семінарів, експертиз. А здобувачі, яким цікава наукова діяльність, зможуть представляти університет із доповіддю у будь-якій країні світу.

Важливо, що в тандемі співпраці, Асоціація надасть Міжнародному класичному університету імені Пилипа Орлика послуги міжнародних консультантів за різними спеціальностями, які вивчаються в МКУ, а це:

транспортні технології (автомобільний транспорт),

підприємництво, торгівля і біржова діяльність,

технології медичної діяльності і лікування,

фінанси, банківська справа і страхування,

психологія (медична психологія),

фізична терапія, ерготерапія,

готельно-ресторанна справа,

комп’ютерна інженерія,

облік та оподаткування,

геодезія та землеустрій,

дошкільна освіта,

початкова освіта,

медсестринство,

журналістика,

маркетинг,

фармація,

туризм,

право. Крім цього, здобувачі МКУ отримають розширений доступ до бази даних світової вищої освіти World Higher Education Database (WHED) Portal і міжнародної бібліографічної базі даних із питань вищої школи (HEDBIB).

МІЖНАРОДНИЙ КЛАСИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ПИЛИПА ОРЛИКА – ЄДИНИЙ НЕДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ, ЯКИЙ СТАВ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТІВ ЮНЕСКО

Університет імені Пилипа Орлика – єдиний недержавний університет України, який став членом міжнародної Асоціації університетів ЮНЕСКО, яка об’єднує понад 130 країн світу.

Про це повідомляє прес-служба університету.

На початку квітня Міжнародна асоціація університетів (IAU) спільно з Альянсом столичних університетів Європи (UNICA) провела майстер-клас по інтернаціоналізації вищої освіти «1st joint UNICA – IAU MASTER CLASS».

У Хорватському університеті (Centre for Advanced Academic Studies University of Zagreb in Dubrovnik) зібралися представники світової університетської спільноти.

Головна тема зустрічі – питання уніфікації освітніх програм, налагодження стійких міжнародних зв’язків в умовах глобалізації. У рамках співпраці визначена єдина структура управління університетом незалежно від форми власності і країни.

«Світ змінюється, і ми не можемо залишатися осторонь. Якщо і далі будемо не визнавати цього, то втратимо університет», – зазначив віце-президент Угорського університету.

Основний меседж його виступу – максимальна адаптація системи національної освіти до світових вимог і ведення професійного блоку дисциплін англійською мовою.

Представник Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика Вікторія Гарькава у своїй доповіді представила питання входження університетів і країн світу в глобальне освітнє середовище.

Продуктивна робота університету імені Пилипа Орлика в Асоціації університетів ЮНЕСКО підтверджує, що методика, принципи і моделі освіти ЗВО відповідають рівню світових стандартів, а впровадження дуальної моделі навчання ставить заклад освіти в ряд прогресивних, відповідаючи вимогам сучасного інформаційного суспільства.

Чисельність іноземних здобувачів є одним із провідних критеріїв продуктивності роботи освітнього закладу за нормами QS World University Rankings.

Уже сьогодні, у рамках міжнародного співробітництва, в університеті здобувають освіту студенти з Азербайджану, Єгипту, Ірану, Ізраїлю, Індії, Лівану, Марокко, Палестини, Туреччини, Туркменії. Міжнародний класичний університет має більше двох десятків договорів з міжнародними організаціями, в тому числі в Болгарії, Туреччині, Німеччині, Греції, Ізраїлі, ОАЕ і багатьох інших. Крім того, університет імені П. Орлика є представником в Україні Вищої школи менеджменту Лейбніца (Польща) із навчанням в Україні.

МИКОЛАЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКЛАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНИМ СПІВТОВАРИСТВОМ ПОЛІГРАФОЛОГІВ ЗІ США

Міжнародний класичний університет імені П. Орлика та Міжнародна спільнота поліграфологів ISOPE в особі Президента Натана Дж. Гордона (США) уклали Меморандум про співробітництво з питань дотримання міжнародних стандартів та принципів проведення психофізіологічних досліджень з використанням поліграфа.

Про це повідомляє прес-служба ЗВО.

Учасники Меморандуму з Миколаєва разом із президентом Натаном Дж. Гордоном переконані, що тільки активна співпраця ЗВО і Міжнародних професійних співтовариств нададуть можливість розвиватися сучасної професії поліграфологів, відповідати стандартам роботи та проведення наукових досліджень у даній галузі.

У рамках співпраці планується провести ряд спільних тренінгів, семінарів, лекторіїв, конференцій як на базі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика, так і за кордоном. Зокрема це дасть як практичну, так і наукову платформу для розвитку здобувачів спеціальностей «Психологія», «Право», «Журналістика», оскільки поліграфолог – це тонкий психолог, досвідчений криміналіст або оперативник, і відмінний комунікатор. Поліграфолог – це професіонал з виявлення брехні або підтвердження правди.

Перевірка на поліграфі застосовується і під час службових розслідувань, у разі виникнення складних ситуацій – і на підприємствах, у різних службах і структурах (фінансових, політичних, соціальних), під час вибіркової перевірки співробітників при прийомі на роботу або на предмет зловживання службовими повноваженнями.

На сьогодні Міжнародна спільнота поліграфологів ISOPE об’єднує 22 країни світу. Поліграф використовують в 75 країнах світу, першість використання належить США. Україна знаходиться у п’ятірці лідерів із закупівлі поліграфів для HR-секторів (відділ по підбору персоналу) підприємств.

Якісним результатом підписаних домовленостей стало проведення Міжнародної школи поліграфологів, організатором якої виступив Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика. Слухачами школи стали понад 300 осіб з різних країн світу.

У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИТО ТРЕНІНГОВУ ПРОГРАМУ ВІД МІЖНАРОДНОЇ КОМПАНІЇ TAFF

7 лютого у Миколаєві почала працювати практична тренінгова програма для бажаючих навчитися працювати в сучасному туристичному та готельно-ресторанному бізнесі. Програма – це результат співпраці Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика та всесвітньо відомої туристичної компанії TAFF.

Про це повідомляє прес-служба ЗВО.

Протягом місяця слухачі тренінгів матимуть можливість отримати теоретичні знання та практичні навички від фахівців компанії. На сьогодні аудиторії запропоновано 10 напрямів тренінгової програми: барна справа, кондитерське мистецтво, адміністративна та анімаційна робота в ресторані, анімаційні технології в сфері гостинності (спортивна, танцювальна, дитяча анімація), діджейство, міні-клуб, зумба, йога, трансферні технології (організація зустрічі гостей), іміджеві стратегії від рекламного агентства SLОN.

Організована на базі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика – це, по суті, єдина програма такого рівня в Україні. Її випускники отримають не тільки сертифікати, а й можливість безкоштовно продовжити, у рамках дуальної моделі, навчання в університеті, а також – офіційне запрошення на стажування в мережу п’яти зіркових готелів компанії.

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика один із небагатьох ЗВО, хто впроваджує європейську модель дуального навчання. В її програму входить: проходження тренінгів від міжнародних партнерів на базі університету, участь у семінарах професійної майстерності, отримання реального практичного досвіду в найпрестижніших туристичних та готельно-ресторанних комплексах світу. Для здобувачів дуальна модель – це ще й реальна можливість заробити гроші під час оплачуваного стажування.

Поїхати на стажування, а також отримати можливість бюджетної освіти, коли за студента оплачує навчання роботодавець, реально вже цього літа!

Крім навчання в університеті, оплачуваної роботодавцем, здобувач отримує щомісячну заробітну плату в євро, а також чайові, бонуси, преміальні. Робочий день становить 7-8 годин. Компанія також забезпечує проживання та триразове харчування протягом всього періоду стажування. Тривалість стажування – від 3 місяців.

Здобувачі проходять стажування групами від 3 до 15 осіб в одному готельному комплексі. По приїзду, їх зустрічають представники партнерської сторони, організовують розміщення і харчування на місці стажування. Цей процес контролюється як приймаючою стороною, так і освітнім закладом.

Крім турецької туристичної компанії TAFF, модель навчання за рахунок роботодавця пропонує ще один партнер МКУ імені Пилипа Орлика – болгарська компанія «ETC БГ» ЕООД і «ТООУ» ЕООД.

На літній сезон стажувань у п’ятизіркових готельних комплексах для здобувачів, крім готелів Туреччини, надані бази на Чорноморському узбережжі Болгарії: Сонячний берег, Несебер, Бургас, Созополь, Балчик, Золоті Піски, Варна, Бяла, Обзор, Святий Влас; на зимовий – на гірськолижному курорті Банско, Боровець, Пампорово.

Така програма Університету імені Пилипа Орлика – це унікальний шанс отримати за рахунок роботодавця затребувану спеціальність, а також – побачити світ, розширити свій кругозір, отримати якісну мовну практику і, звичайно ж, практичні навички по своїй спеціальності в готелях всесвітньо відомих курортів.

У ній можуть взяти участь не тільки здобувачі, а й абітурієнти, які подадуть документи на вступ до Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика. Крім того, таку ж можливість мають здобувачі інших закладів вищої освіти, які готові поєднувати навчання в двох університетах на двох спеціальностях. Навчання в тренінговій програмі компанії TAFF для всіх перерахованих категорій миколаївців є безкоштовним. Заняття проходять на базі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика протягом лютого: щоп’ятниці та щосуботи, з 10 до 18 годин.

У цілому Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика здійснює підготовку за такими спеціальностями:

Молодший БАКАЛАВР:

Фармація, промислова фармація

Право

Комп’ютерна інженерія

Журналістика

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Фінанси, банківська справа і страхування

Облік та оподаткування

Маркетинг

Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Медсестринство

БАКАЛАВР:

Транспортні технології (автомобільний транспорт)

Технології медичної діагностики і лікування

Фінанси, банківська справа і страхування

Психологія

Фізична терапія, ерготерапія

Готельно-ресторанна справа

Геодезія та землеустрій

Комп’ютерна інженерія

Дошкільна освіта

Початкова освіта

Медсестринство

Журналістика

Фармація, промислова фармація

Туризм

Право

МАГІСТР:

Фінанси, банківська справа і страхування

Фармація, промислова фармація

Фізична терапія, ерготерапія

Готельно-ресторанна справа

Комп’ютерна інженерія

Громадське здоров’я

Менеджмент

Психологія

Туризм

Право

АСПІРАНТУРА:

Психологія Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на проєкт можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2, або за телефонами: 099-270-18-89, 050-394-72-87, (0512) 59-30-01

https://news.pn/ru/public/230532

УНІВЕРСИТЕТ ім. П. ОРЛИКА РОЗРОБИВ МОДЕЛЬ ДУАЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ЗАРОБИТИ НА НАВЧАННЯ І ВЧИТИСЯ НА КРАЩИХ СВІТОВИХ ЗРАЗКАХ

Як забезпечити собі можливість за доступні кошти отримати вищу освіту за затребуваною спеціальністю? Це питання турбує зараз абітурієнтів та їхніх батьків як ніколи.

У Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика впроваджена німецька модель дуальної освіти: поєднання навчання із практичним «впровадженням» на підприємство як всеукраїнського, так і світового рівня. У рамках такої моделі двічі на рік у канікулярний час здобувачі проходять оплачувані закордонні стажування в Болгарії, Туреччині, Польщі, Чехії, Німеччині, Греції, Італії, ОАЕ.

Офіційно підписані договори про співпрацю, перевірені роботодавці, відомі підприємства і реальний виробничий досвід є гарантами високопрофесійної підготовки, працевлаштування та кар’єрного зростання майбутніх фахівців.

Це унікальна можливість не лише безпроблемно поєднувати практичну підготовку та навчання, а й заробити гроші на оплату за навчання і стати фінансово незалежним від батьків.

У середньому під час стажування здобувачі заробляють від 400 до 1200 доларів на місяць, а також додатково чайові, бонусні і преміальні надбавки. Витрати на переїзд також компенсується роботодавцем. Обов’язково організовано триразове харчування та проживання за рахунок приймаючої сторони.

Під час стажування, навіть у не робочий час, усі здобувачі знаходяться під постійним контролем як зі сторони роботодавця, так і зі сторони університету.

Деякі напрямки стажувань, наприклад, у Туреччині і Болгарії, не вимагають знань іноземних мов і дають можливість учасникам стажування вже безпосередньо на місці почати вчити мову при спілкуванні з носіями мови, що більш ефективно. Усі програми стажувань включають в себе не тільки роботу, а й практичне навчання – тренінги, семінари, медіа-сесії, що допомагає набути професійних навичок «з нуля».

Для абітурієнтів МКУ імені Пилипа Орлика це унікальна можливість поїхати на стажування вже у липні!

Програма стажування дає можливість провести канікули з користю: заробити грошей, вдосконалити мову, отримати досвід роботи в європейських компаніях, знайти нових друзів із різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися позитивними враженнями.

ЗДОБУВАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА МОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИСЯ І ПРАЦЮВАТИ В КРАЩИХ КЛІНІКАХ І ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСАХ ЄВРОПИ

Здобувачі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика отримали можливість безкоштовного навчання та міжнародного стажування від всесвітньо відомої турецької туристичної компанії TAFF.

Завершилася місячна тренінгова програма для бажаючих навчитися працювати в сучасному туристичному та готельно-ресторанному бізнесі, що організована на базі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика компанією TAFF.

Ця програма – це результат укладеного кілька років тому Меморандуму про співпрацю ЗВО і туристичної компанії.

За своїм комунікативно-практичним наповненням залучення всеукраїнських і світових спікерів – це єдиний проєкт такого рівня в Україні.

У тренінговій програмі взяли участь здобувачі університету, а також здобувачі інших закладів вищої освіти, які готові були поєднувати навчання в двох університетах на двох спеціальностях, і пройшли конкурсний відбір.

Протягом місяця учасники тренінгів мали можливість отримати теоретичні знання та практичні навички від фахівців компанії за 10 напрямами програми: барна справа, кондитерське мистецтво, адміністративна та анімаційна робота в ресторані, анімаційні технології в сфері гостинності (спортивна, танцювальна, дитяча анімація), діджейство, міні-клуб, зумба, йога, трансферні технології (організація зустрічі гостей), іміджеві стратегії від рекламного агентства SLОN.

Слухачі отримали сертифікати, а також унікальну можливість продовжити безкоштовно, у рамках дуальної моделі, навчання в університеті.

Крім того, турецький представник туристичної компанії вручив слухачам офіційні запрошення на оплачуване стажування на базі мережі п’ятизіркових готелів компанії.

Генеральний директор компанії TAFF Отеро Аладаа і представник компанії в Україні Олена Колесник безпосередньо привітали майбутніх стажерів компанії TAFF.

Тепер сертифікованих фахівців чекають літні стажування на базі найбільших готелів Туреччини: мережі готелів Alva Donna, Rama, Teracce, Barut. Така практика надзвичайно корисна для здобувачів усіх спеціальностей, оскільки в своїй структурі готелі мають величезну кількість служб, що забезпечують їх діяльність: від анімації, рецепції до відділу іміджу і менеджменту. Університетом, спільно з турецькою компанією, розроблені завдання для студентів-стажерів різних спеціальностей.

Як нам розповіли в прес-службі університету, організація щорічних програм безкоштовного навчання та міжнародних стажувань уже традиційні в ЗВО. У рамках таких програм двічі на рік у канікулярний час здобувачі проходять оплачувані закордонні стажування в Туреччині, Болгарії, Польщі, Хорватії, Чехії , Греції, Італії, Німеччині, Австрії, Швейцарії, ОАЕ, Катарі і Сінгапурі. Надання таких унікальних і вигідних здобувачу програм стажувань можливе завдяки впровадженню європейської моделі дуального навчання.

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика – один із небагатьох хто використовує дуальне навчання в освітньому процесі. В основу моделі входить проходження тренінгів від міжнародних партнерів на базі університету, участь у семінарах професійної майстерності, отримання реального практичного досвіду в престижних компаніях світу.

Для здобувачів дуальна модель – це ще й реальна можливість заробити кошти під час оплачуваного стажування.

«Представники рекламного холдингу SLON, кондитерської Mon Plaisir, нічного клубу «Шторм», школи барменского мистецтва «БарМастер», мережі ресторанів «Atmosphera» – це лише невелика частина фахівців, які проводили медіа-сесії, майстер-класи, спортивні уроки для слухачів тренінгів . Завдяки їм ми отримали величезний багаж практичних навичок, необхідних для стажувань за кордоном », – з вдячністю констатує здобувачка Тетяна Ременяк.

«Отримати можливість бюджетної освіти, коли за студента оплачує роботодавець, для нас реально вже цього літа! Крім того, місячна стипендія на стажуванні складе від 300 до 500 доларів на місяць, плюс безкоштовне харчування та проживання, можливість відпочинку і відвідування концертів відомих світових зірок. Ми в захваті!», – каже учасниця тренінгів від компанії TAFF Дарина Репях.

«Ми з сестрою за такою програмою Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика їдемо в Туреччину вже вдруге. Нам дуже сподобалися і насичене стажування, і знайомство з цікавими людьми, і мовна практика, і дозвілля, і якісна організація. Ми проходимо стажування групами від 3 до 15 осіб в одному готельному комплексі. По приїзду нас зустрічають представники партнерської сторони, організовують розміщення і харчування на місці стажування. Цей процес контролюється як представником компанії TAFF на місці, так і освітнім закладом », – з нетерпінням чекає літа Катерина Репях.

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА ОГОЛОСИВ УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ ТА МІЖНАРОДНИХ СТАЖУВАНЬ

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика у рамках дуальної моделі освіти впровадив програму безкоштовного навчання за рахунок роботодавців і стажувань у найпрестижніших готельно-ресторанних і туристичних комплексах світу. Для того, щоб стати учасником програми безкоштовного навчання та стажування, необхідно подати заявку до 1 лютого 2020 року!

У даній програмі можуть взяти участь не лише здобувачі університету, а й абітурієнти, які встигнуть подати заявку на реєстрацію, пройдуть навчання у Школі анімації і подадуть документи на вступ до університету. Крім того, таку ж можливість мають здобувачі інших закладів вищої освіти, які готові поєднати навчання в двох університетах на двох спеціальностях.

Університет надає унікальну можливість підготуватися до стажування безкоштовно в Школі анімації, яка почне свою роботу на базі університету з 3 лютого. Заняття буде проводити відома туристична компанія TAFF. Кількість місць в Школі анімації обмежена. Крім того, організатори повинні заздалегідь планувати свою роботу з майбутніми стажерами.

Школа анімації на базі МКУ імені Пилипа Орлика – єдина школа такого рівня в Україні. Після закінчення навчання в Школі відбір кандидатів буде проводитися на конкурсній основі. Кращі випускники отримають не лише сертифікати, а й можливість продовжити навчання на безкоштовній моделі навчання в університеті, а також офіційне запрошення на закордонне стажування. Представник турецької компанії Олена Колесник поділилася, що будуть вивчати в Школі анімації:

– Ми розповімо, що таке анімаційна робота, як відбувається комунікація під час стажування. На учасників чекають презентації з комунікації та реклами. Чекають майстер-класи від відомих аніматорів, ді-джеїв, барменів, барист, курси офіціантів, адміністраторів залу, сомельє… Обов’язково обговоримо питання додаткового заробітку. Для слухачів Школи будуть практикуми з фізичної підготовки, зокрема, йога, зумба, танцювальний курс для міні-клубу. Також очікують учасників школи онлайн-сесії від турецьких колег.

Генеральний директор компанії TAFF Отеро Аладаа безпосередньо відвідає фінальні заняття в Школі анімації, вручить сертифікати випускникам школи і запрошення на стажування до Туреччини. Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика один із небагатьох, хто впроваджує європейську модель дуального навчання, у програму якого входить проходження тренінгів від міжнародних партнерів на базі університету, участь у семінарах професійної майстерності, отримання реального практичного досвіду в найпрестижніших туристичних та готельно-ресторанних комплексах світу, а також – реальна можливість здобувачів заробити гроші під час оплачуваного стажування.

Для того, щоб поїхати на стажування вже цього літа, потрібно подати заявку на участь у Школі анімації до 1 лютого 2020 року. Терміни подачі документів для оформлення візи до 1 березня 2020 року. Для отримання офіційного дозволу від міграційних служб необхідна наявність паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм особистої інформації (біометричний закордонний паспорт). Враховуються також вікові обмеження – від 17,5 років або наявність нотаріально завіреного дозволу від батьків.

Здобувачі будуть проходити стажування групами від 3 до 15 осіб в одному готельному комплексі. По приїзду здобувачів зустрічають представники партнерської сторони, організовують розміщення і харчування на місці стажування. Цей процес контролюється як приймаючою стороною, так і освітнім закладом.

Навчання в університеті оплачує роботодавець. Крім того, місячна стипендія становитиме від 300 до 500 доларів на місяць, а ще безкоштовне харчування та проживання, можливість відпочинку і відвідування концертів відомих світових зірок.

За соціологічними дослідженнями столичного центру зайнятості, молоді люди, які пройшли таку програму навчання, вигідно відрізняються від своїх однолітків наявністю професійних навичок, досвідом спілкування в колективі, у тому числі і іноземною мовою, креативністю мислення, а також набувають корисні для міжнародного бізнесу знання і вміння.

Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика











Норвезький проект

МКУ, а это:

транспортные технологии (автомобильный транспорт),

предпринимательство, торговля и биржевая деятельность,

технологии медицинской деятельности и лечения,

финансы, банковское дело и страхование,

психология (медицинская психология),

физическая терапия, эрготерапия,

гостинично-ресторанное дело,

компьютерная инженерия,

учет и налогообложение,

геодезия и землеустройство,

дошкольное образование,

начальное образование,

медсестринство,

журналистика,

маркетинг,

фармация,

туризм,

право.