- логіста
- диспетчера з міжнародних перевезень
- інспектора з експлуатаційних, виробничо-технічних та організаційних питань
- ревізора з безпеки руху
- техніка-інспектора з контролю за використанням палива
- ревізора автомобільного транспорту
Кафедра інженерних технологій призначена для здійснення підготовки фахівців:
– в галузі 27 «Транспорт» за спеціальністю 275 «Транспортні технології (автомобільний транспорт)», денної та заочної форми навчання, освітній рівень – бакалавр;
На даний час бізнесу стало вигідно мати високотехнологічну систему транспортної логістики, що піддається реальному управлінню і контролю. Систему, яка дозволить забезпечувати доставку товару з витратами, непідвладними оптимізації за ціною і якістю і здатну утримувати частку транспортних витрат у певному прогнозованому діапазоні. Саме логіст – це спеціаліст по економії, який знає як зберегти кошти на транспортуванні, як подешевше пройти митницю, як максимально швидко доставити товар покупцеві. Він не дозволить продукції припадати пилом на складі, фурі затриматися в дорозі. Тільки логісти можуть організувати такий шлях товару від виробника до споживача, який би дав мінімум витрат.
Випускники спеціальності «Транспортні технології» працюють на престижних посадах на державних та приватних підприємствах, як:
– в галузі 12 “Інформаційні технології” за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія”, денної та заочної форми навчання освітній рівень – бакалавр, магістр;
Ця спеціальність пов’язана з апаратним забезпеченням комп’ютерної техніки і водночас підтримується потужною підготовкою з програмування.
На кафедрі викладають професійно-орієнтовані дисципліни спеціальності:
Випускник бакалавр за напрямом підготовки Комп’ютерна інженерія може працювати в галузях:
На посадах:
Випускник магістр за напрямом підготовки Комп’ютерна інженерія може працювати:
– в галузі 19 “Архітектура та будівництво” за спеціальністю 193 « Геодезія та землеустрій», денної та заочної форми навчання освітній рівень – бакалавр.
Здобувачі вищої освіти набувають навиків використання сучасного геодезичного обладнання, навігаційного, геоінформаційного та фотограмметричного програмного забезпечення, проведення польових, дистанційних і камеральних досліджень та агрегування даних в галузі геодезії та землеустрої, організації та планування польових робіт, підготовки технічних звітів; проведення геодезичних робіт при складанні і перенесенні в натуру проектів землеустрою, проведення топографічного знімання та вертикального планування території, формування топографічних карт, організація даних для кадастрів
Посади, які можуть обіймати випускники:
Бакалавр має підготовку, зорієнтовану на виконання технічних завдань, зокрема, щодо виконання геодезичних робіт, картографування, землевпорядного проектування.
Випускники освітньої програми «Геодезія та землеустрій» успішно працюють на технічних посадах у геодезично-картографічних відділах, у відділах головного управління земельних ресурсів, управління земельних ресурсів та земельного кадастру, Головного управління Держгеокадастру, у відділах землеустрою та геодезії агрохолдингів та підприємств газовидобувного комплексу.
[:en]