Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Оздоровлення студентів та викладачів

Пропаганда здорового способу життя,  залучення здобувачів  до занять спортом, оздоровлення здобувачів та співробітників є пріоритетною задачею Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика. 

  До послуг студентів спортивний клуб, в якому діє ряд різноманітних секцій, де студенти мають змогу зайнятися спортом за інтересами.

  Для медичного обслуговування та проведення практичних занять на відповідних освітніх програмах, функціонує медичний пункт,  в фізіотерапевтичному  кабінеті  якого можна пройти комплекс оздоровчих процедур за направленням університетського лікаря.  В медичному центрі ЗВО  «ReaMed» впроваджено програми медичної реабілітації осіб з захворюваннями опорно-руховій, нервовій системи та працюють дві  сучасних фізіотерапевтичних зали, обладнаних апаратурою європейського рівня (магнітолазеротерапія, всі види електролікування, ультразвук тощо),зала ЛФК, масажний кабінет, кабінети консультативного прийому лікарів – сімейний терапевт, ортопед-травматолог, невролог, кабінет психологічної та психотерапевтичної допомоги; створені комплекси лікувальної гімнастики, які поліпшують відновлюють функції рухів, покращують координацію, а також підвищенню фізичної працездатності і функціональних можливостей.  

 Всі оздоровчі програми для здобувачів   та викладачів безкоштовні або пільгові.                                                                                              

ЗВО має власні бази відпочинку- на Кінбурнській косі (Очаківський р-н)  та Лімурійському озері (Херсонська область) на яких мають змогу відпочивати здобувачі та співробітники  університету.

Керівництв Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика не перший рік підтримує творчо обдарованих і талановитих студентів. Заохочує найдостойніших і старанних, які протягом усього навчального року демонстрували поглиблені знання з усіх предметів, брали активну позицію в культурному і громадському житті ВНЗ і міста – надає їм низку пільгових проєктів, зокрема: 

– завдяки постійно діючій програмі соціальної підтримки та заохочення, викладачі та здобувачі мають змогу безкоштовно або пільгово оздоровитись в медичному центрі «ReaMed»; 

– пройти курс оздоровчих процедур в фізіотерапевтичному кабінеті медпункту Університету; 

– відвідати Кінбурнській півострів та Рожеве озеро. 

Активний і різноманітний відпочинок допомагає їм відновити сили і зміцнити здоров’я.