Асоціація закладів вищої освіти ЮНЕСКО

МІЖНАРОДНИЙ КЛАСИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ПИЛИПА ОРЛИКА УВІЙШОВ ДО АСОЦІАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЮНЕСКО

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика – четвертий недержавний заклад вищої освіти України, який є дійсним членом Міжнародної асоціації університетів (IAU) при ЮНЕСКО (www.iau-aiu.net).

Міжнародна асоціація університетів – всесвітня асоціація установ і організацій вищої освіти, яка була заснована у 1950 р. під егідою ЮНЕСКО. До її складу входять понад 650 закладів вищої освіти та організацій приблизно зі 130 країн світу, із них – 17 закладів вищої освіти України. Метою Асоціації є створення всесвітньої мережі університетів та організація колективних заходів, встановлення зв’язків між своїми членами, сприяння обміну досвідом та взаємним вивченням ключових проблем у сфері вищої освіти та їх дослідженню, захист інтересів вищої освіти з урахуванням політичного курсу міжнародних організацій.

Членство Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика у Міжнародній асоціації університетів:

• сприяє обміну досвідом та співпраці між університетами;
  • підтверджує та захищає академічні цінності й принципи, які проголошує Асоціація і котрі визначають належне функціонування університетів та інших закладів вищої освіти;
  • сприяє перспективному розвитку та посиленню ролі та функцій університетів у суспільстві;
  • представляє проблеми вищої освіти в міжнародних органах, таких як ЮНЕСКО, Світовий банк;
  • сприяє кращому розумінню існуючих тенденцій і політики у галузі вищої освіти за допомогою аналізу, досліджень та обговорень.

Перевагами членства Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика у МАУ (IAU) є:

• доступ до грантів програми LEADHER  (Програма розвитку лідерських якостей для проведення реформ у галузі вищої освіти);
  • можливість отримати нагороду IAU / Palgrave у галузі дослідження політики вищої освіти;
  • право брати участь у голосуванні під час виборів президента асоціації та членів правління;
  • можливість взяти участь у заходах, які проводить Асоціація, а саме: щорічні конференції, загальна Конференція один раз в чотири роки, круглі столи, семінари, практичні заняття та інші види зустрічей за тематикою відділів МАУ;
  • вільний доступ до наукових статей та доповідей заходів IAU.

Членство в Міжнародній асоціації університетів при ЮНЕСКО засвідчує, що Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика відповідає рівню світових стандартів, методикам, принципам і моделям освіти, а впровадження дуальної моделі навчання підносить університет до ряду прогресивних і відповідає вимогам сучасного інформаційного суспільства.