Довідка про доступність навчання осіб з особливими освітніми потребами

Коледж ПЗВО МКУ ім. П. Орлика забезпечує функціонування пункту охорони здоров’я, який обслуговує здобувачів усіх форм навчання, забезпечує надання першої медичної допомоги, щорічного медичного профілактичного огляду здобувачів. Крім того, в університетському комплексі працює навчально-виробничий медично-реабілітаційний центр «Rea-Med», що забезпечує лікування та реабілітацію здобувачів із використанням обладнання, яке відповідає найсучаснішим світовим стандартам.
Вагомою є робота служби соціально-психологічної підтримки, метою якої є забезпечення психолого-педагогічних умов для повноцінної реалізації особистісного й інтелектуального потенціалу здобувачів, а також психологічне забезпечення ефективності педагогічного процесу. Напрями роботи служби: діагностично-прогностична, корекційно-розвиткова, просвітницько-профілактична, консультативна, соціально-захисна робота серед здобувачів і викладачів, реабілітаційна робота з подолання кризових ситуацій та посттравматичних розладів тощо. Якщо у здобувача виникають проблеми психологічного характеру, у службі соціально-психологічної підтримки можуть надати комплексну допомогу.
Особам з особливими освітніми потребами надано право навчатись за індивідуальним навчальним планом, у т. ч. дистанційно. Університетом створено умови для реалізації права на освіту таким особам: є пандуси; навчання педагогічного складу; заняття ЛФК; реабілітація в медичному центрі Rea-Med; соціально-психологічна служба. З метою зміцнення здоров’я та профілактики ускладнень в медпункті працює фізіотерапевтичний кабінет, який надає комплекс оздоровчих процедур. У медичному центрі впроваджено програми медичної реабілітації осіб з захворюваннями опорно-рухової, нервової системи та працюють дві сучасних фізіотерапевтичних зали, обладнаних апаратурою європейського рівня (магніто-лазеро-терапія, всі види електролікування, ультразвук тощо), зала ЛФК, масажний кабінет, кабінети консультативного прийому лікарів – сімейний терапевт, ортопед-травматолог, невролог, кабінет психологічної та психотерапевтичної допомоги; створені комплекси лікувальної гімнастики, які відновлюють функції рухів, покращують координацію, а також підвищують фізичну працездатність і функціональні можливості. Особам з особливими освітніми потребами Університет забезпечує соціальну підтримку: пільгове навчання, відділ виховної роботи, психологічна служба надають організаційну, консультаційну, психологічну підтримку, здійснюють соціальний супровід. На ОП здобувачів з особливими освітніми потребами немає.

Умови доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення(Котельна 2)

Умови доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення(Шнеєрсона 12)