Положення конкурсу “Абсолютний талант 2021”

Положення конкурсу “Абсолютний талант 2021

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика

про організацію та проведення творчого конкурсу

«Абсолютний талант – 2021»

1 . Загальні положення

1.1. Це положення визначає порядок організації та проведення творчого конкурсу «Абсолютний талант – 2021» (далі – конкурс)

1.2.  Конкурс спрямований на виявлення талантів серед учнів загальноосвітніх закладів,

які мають на меті вступити на стаціонарне навчання до коледжу чи університету.

А також,  залучення у наступному навчальному році талановитих абітурієнтів до дружньої  і творчої родини культурного центру Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика.

1.3 Вік учасників конкурсу не може перевищувати 25 років.

2. Мета та завдання конкурсу

2.1. Виявлення, та всебічна підтримка талановитих учнів.

2.2.   Розвиток творчої активності, та підвищення рівня культури учнівської молоді.

2.3. Надання можливості потенційним абітурієнтам, завдяки своїм талантам, вибороти право навчатися безкоштовно або зі знижкою в оплаті за навчання, на будь якій спеціальності (НА СТАЦІОНАРІ)  у ПВНЗ «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика».

3. Розділи та номінації

Конкурс проводиться за такими жанрами художньої творчості:

– вокальний спів (класичний, народний, естрадний, авторський)

– хореографія (класична, народна, бальна, естрадна, спортивна)

– оригінальний жанр (театр моди, цирк, пантоміма, фокуси, музична ексцентрика, стенд – ап, КВК та інші види творчості (пісочна анімація тощо).

4. Порядок та умови проведення конкурсу

4.1Конкурс проводитиметься у форматі он-лайн презентації, під час якої проходить визначення та нагородження переможців.

4.2 При підведенні підсумків Конкурсу членами журі будуть враховуватися:

артистизм;

• рівень виконавської майстерності;
  • унікальність таланту, щирість, кураж;
  • оформлення номеру,  костюм;
  • індивідуальність, вміння себе подати;
  • відповідність виконуваного репертуару віком учасника.
  • кожен конкурсант може взяти участь у різних номінаціях.
  • тривалість виступу не повинна перевищувати 5 хвилин.

4.3 УЧАСТЬ У КОНКУРСІ  – БЕЗКОШТОВНА!!! Ми не маємо на меті заробити на вас, ми робимо все, щоб ви своїм талантом мали можливість заробити на свою освіту!!!

5. Місце і час проведення конкурсу.

5.1. Учасникам необхідно до вказаний термін надіслати відео конкурсного виступу до 15 березня 2021 р. , на поштову скриньку vik_na@meta.ua чи на viber +380637084935 Навроцька Вікторія, та слідкувати за результатами у влозі  #startmkuorlyka на фейсбуці та інстаграм Офіційна сторінка інстаграму: cooool_center

5.2 Результати конкурсу буде оголошено 30 березня 2021 року.

6. Нагородження.

Переможці отримують призи, у вигляді знижки в оплаті за навчання, чи скасування оплати взагалі при вступі на навчання в МКУ ім. П.Орлика. Рішення журі оформлюється протоколом.

Заявки надсилати до 15.03.2021р.  на електронну адресу:  vik_na@meta.ua

Телефон – +380637084935  – Навроцька Вікторія Вікторівна (директор культурного центру МКУ ім. П.Орлика)

на участь у творчому конкурсі «Абсолютний талант – 2021»

Прізвище, ім’я, по батькові учасника