Студенти Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика долучилися до дискусії на юридичну тему

У залі Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області пройшов «Правовий co-working системи безоплатної правової допомоги» за участі керівників юридичних клінік вищих навчальних закладів міста Миколаєва та активних студентів, долучених до їх роботи.

Під час заходу директор Регіонального центру Наталія Гнатуша презентувала присутнім роботу системи безоплатної правової допомоги, висвітлила пріоритетні напрямки співпраці юридичних клінік як незалежних провайдерів надання безоплатної правової допомоги з системою безоплатної правової допомоги.

У ході вільної дискусії учасники заходу обговорили можливості впровадження та реалізації спільних заходів та ініціатив, поглиблення співпраці у сфері правопросвітництва та надання правової допомоги, залучення представників юридичних клінік до роботи системи безоплатної правової допомоги..

Степан Куленко