Студенти університету відвідали благодійну виставку

Представники «Медіамайстерні» Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика завітали на благодійну виставку собак, яка проходила 3-4 жовтня біля ПК «Молодіжний».

«Щастя немає породи» – під таким гаслом КП ММР “Центр захисту тварин організував цю виставку за підтримки «Four paws» («Клуб 4 лапи»).

Захід зацікавив жителів міста, саме тому багатьох чотирилапих чекала путівка додому. На жаль, до цього кожна тваринка була на вулиці, але їй дали прихисток у притулку. Багатьом пощастило – їх забрали вже до справжнього дому. Та безліч тваринок так і залишаються без житла. І саме ти зможеш дати відчути їм, що таке любов, ласка та справжнє собаче щастя. Не будь байдужим та віддай своє тепло новому другу!