Представники «Медіамайстерні» долучилися до семінару з журналістики

Студенти-медійники Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика взяли участь у онлайн-семінарі «Влогінг. Лайфхаки для інтерв’ю», організований Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

У якості спікерів виступили: президент Академії української преси та доктор філологічних наук Валерій Іванов, журналістка, телеведуча а також директорка каналу “Перший діловий” Тамара Карпенко та медіатренер, кандидат наук, журналіст – Андрій Юричко.

За два дні вебсемінару, що пройшов на платформі Zoom, учасники дізналися, яким чином поводити себе під час інтерв’ю, як зробити його цікавим та єфективним. Усі бажаючі також мали змогу задати свої запитання та отримати від фахівців змістовну відповідь.