Студенти “Медіамайстерні” побували на урочистому концерті з нагоди Дня Соборності України

У Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбувся урочистий концерт з нагоди 101-річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Офіційна частина свята почалася із української пісні та вручення почесних нагород та звань жителям Миколаєва та Миколаївської
області: учитель Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 54 Іван Мєшков отримав звання Заслуженого вчителя України.Заступник головного лікаря миколаївської міської лікарні № 3 Петро Удовиченко став Заслуженим лікарем України. Заслуженим журналістом стала Людмила Ніколайко, яка є членом правління Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України. Також орденами були нагороджені ветерани війни на Сході.

Усіх присутніх привітали Олександр Стаднік, Вікторія Москаленко, Олександр Сенкевич.

Після нагороджень і привітань розпочалася музикальна святкова частина.

Олексій Корнійчук