До дня української писемності та мови в Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика провели Всеукраїнський радіодиктант єдності.

Вже 19 рік поспіль, починаючи с 2000 року, у День української мови та писемності, уся країна, тисячі людей України, та за її кордонами, приєднуються до написання Національного радіодиктанту єдності.

Не оминули цю традицію і студенти та викладачі Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика, які об’єднавшись в одній аудиторії, разом написали та згодом перевірили диктант.

До початку диктанту студенти 13 групи Коледжу університету привітали усіх зі святом писемності та мови піснями, віршами, розповіли цікаві факти про українську мову, історію та міфи.

Де можна було почути радіодиктант? Олександр Авраменко зачитав диктант у студії першого каналу Суспільного радіо. Також відбулася онлайн-трансляція диктанту каналом UA:Перший.