УНІВЕРСИТЕТ ІМ. П. ОРЛИКА ЗАПРОПОНУВАВ АБІТУРІЄНТАМ БЮДЖЕТНІ УМОВИ НАВЧАННЯ

Університет ім. П. Орлика запрошує абітурієнтів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» (рівні від молодшого спеціаліста до магістра) на навчання, оплату за яке, в рамках дуальної моделі, здійснює роботодавець.
18 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України підписав Концепцію дуальної моделі отримання освіти. Також, як і в 50% європейських, американських, канадських навчальних закладів, 30% вузів Японії Південної Кореї і Китаю така модель будується на основі взаємодії навчального закладу і роботодавця.
Завдяки такій взаємодії, під час проходження практики на профільному підприємстві (в даному випадку, в п’ятизіркових готелях цілого ряду країн – лідерів туристичної галузі), роботодавець не тільки оплачує стипендію, а й компенсує навчальному закладу вартість навчання практиканта. При цьому, така оплата не тягне за собою будь-яких зобов’язань студента щодо його працевлаштування після закінчення вузу. Є важлива умова, починати навчатися по представленої моделі можуть абітурієнти у віці від 18 років.
На сьогодні університет має більше десятка укладених договорів з міжнародними компаніями.
Теоретичне навчання плюс «занурення» в практичну діяльність за фахом за кордоном, можливість вдосконалити мовну підготовку, набути досвіду роботи в компаніях світового рівня, побачити світ і стати фінансово незалежним, – все це пропонує своїм абітурієнтам університет імені Пилипа Орлика. Абітурієнти університету мають можливість виїхати на стажування вже в липні.
Як повідомили в прес-центрі університету, в даний момент аналогічні переговори про організацію дуальної підготовки ведуться з компаніями Швейцарії щодо спеціальності «Геодезія та землеустрій», напрямок «Ландшафтний дизайн».
В цілому університет ім. Пилипа Орлика здійснює підготовку за такими спеціальностями:
МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ:
-Журналістіка
-Геодезія і землевпорядкування
-Облік та оподаткування
-Маркетинг
-Предпрінімательство, торгівля і біржова діяльність
-Медсестрінство
БАКАЛАВР:
-Транспортні технології (автомобільний транспорт)
-Технології медичної діагностики і лікування
-Фізична терапія, Ерготерапія
-Геодезія і землевпорядкування
-Дошкільна освіта
-Початкову освіту
-Медсестрінство
-Журналістіка
– Громадське здоров’я
-Туризм
МАГІСТР:
– Громадське здоров’я
– Менеджмент організацій
-Фізична терапія, Ерготерапія
-Туризм
АСПІРАНТУРА:
-Психологія
Приймальна комісія університету нагадує, що до 01.07.2019 в університеті діє акція бронювання місць на 2019-2020 навч. рік за цінами 2018-2019 навчального року.
Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2, або по телефону (0512) 55-07-36, (050) 394-72-87, (0512) 59-30-01.