У ГРУДНІ 2018 РОКУ У ВНЗ ЩЕ МОЖУТЬ ВСТУПИТИ ТІ, ХТО НЕ ВСТУПИТЬ ЗА ПРАВИЛАМИ 2019 року

Фахівці Міжнародного класичного університету ім П. Орлика проаналізували зміни правил прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році і розробили рекомендації для тих, хто бажає отримати вищу освіту.Всі зміни правил у 2019 році орієнтовані на посилення вимог до вступників і стосуються випускників не лише шкіл, а й ПТУ, технікумів, вузів. Зокрема:випускниками шкіл – для вступу на ряд спеціальностей (наприклад «фармація», «право») – необхідно буде набрати не менше 130 балів; для іншої групи спеціальностей – додається обов’язковий іспит з математики або фізики;- випускники ПТУ – отримання атестата та диплома про освіту і, відповідно, вступ до вузу, буде можливо тільки відповідно до результатів ЗНО;- випускники коледжів (технікумів) – для вступу на бакалаврат економічного профілю необхідно скласти ЗНО з української мови, медичного – профільний іспит-“КРОК”;- випускники бакалаврату – ЗНО з іноземної мови стає обов’язковим для вступу до переважна більшість магістратур;ЧИ МОЖЛИВО В ГРУДНІ 2018 року УНИКНУТИ УСКЛАДНЕНЬ, ЯКІ  ВИНИКАЮТЬ в 2019 році?ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?До 31 грудня 2018 року в УНІВЕРСИТЕТІ ім. П.Орлика ТРИВАЄ НАБІР НА ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗА ПРАВИЛАМИ 2018 року.Відповідно, на тих, хто стане студентом у 2018 році, правила 2019 року поширюватися не будуть.ХТО МОЖЕ СТАТИ СТУДЕНТОМ?1. всі, хто має необхідні сертифікати для вступу і, з якихось причин, не скористався ними;2. випускники загальноосвітніх шкіл, у яких відсутні будь-які сертифікати ЗНО.
Вони можуть вступити на коротку, за термінами навчання, робочу спеціальність, пройти необхідний курс підготовки, отримати, через кілька місяців, відповідний диплом і бути зарахованими на 2 курс університетського коледжу (молодший спеціаліст);3. власники диплома кваліфікованого робітника для вступу на рівень «молодший спеціаліст», незалежно від результатів ЗНО;4. власники диплома «молодший  спеціаліст», бажаючі отримати освіту більш високого рівня, без ЗНО з української мови та кваліфікаційного іспиту;5. власники диплома будь-якого фаху, не нижче бакалаврського рівня, для продовження навчання в магістратурі.Відзначимо, що вступ до магістратури без ЗНО з іноземної мови СЬОГОДНІ можливо за напрямками спеціальностей «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Охорона здоров’я».Відповідно до норм вищої школи, отримати диплом магістра, із перерахованих спеціальностей, можливо на основі бакалаврського диплома будь-якого фаху. Така модель досить зручна і вигідна роботодавцю. Наприклад, бакалавр юрист з магістерським дипломом «Управління та адміністрування» буде затребуваним фахівцем у сфері, як господарського права, так і адміністративної діяльності;6. учні одинадцятих класів (2018-2019 рік навчання!), які бажають стати дипломованими фахівцями, але не впевнені на 100% в своїх результатах ЗНО.Одинадцятикласникам пропонується, під час навчання в школі, пройти дистанційний курс робочої спеціальності, відповідно обраної у вузі, й отримати диплом, який дає право:- бути зарахованим на другий курс коледжу університету (молодший спеціаліст), без складання ЗНО;- скоротити термін навчання від 6 місяців до одного року;- при необхідності працювати після закінчення школи за фахомМИ ДОПОМОЖЕМО ТОБІ ДОСЯГТИ ТВОЇХ ЦІЛЕЙУніверситет ім. П. Орлика здійснює підготовку від кваліфікованого робітника до доктора PhD за спеціальностями:- транспортні технології (автомобільний транспорт);- підприємництво, торгівля і біржова діяльність;-технології медичної діагностики і лікування;-фінанси, банківська справа і страхування;-психологія (медична психологія);-фізична терапія, ерготерапія;-готельно-ресторанна справа;-геодезія та землеустрій;-комп’ютерна інженерія;-облік та оподаткування;-дошкільна освіта;-початкова освіта;-медсестринство;-журналістика;-маркетинг;-фармація;-туризм;-право.Адреса приймальної комісії: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2;телефон 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87;сайт mku.edu.ua.