Оголошення конкурс стипендія!

УВАГА КОНКУРС!

З нагоди вшанування пам’яті Пилипа Орлика оголошується конкурс на  краще положення про іменну стипендію П.Орлика для студентів.

Проявіть креативність та визначте вимоги до стипендіата та умови проведення конкурсу на кращого студента (критерії за якими буде обрано кандидата, його професійні та особистісні  якості, а саме його внесок   до наукової, культурної, громадської діяльності та формування позитивного іміджу університету).

Автора кращого проекту буде нагороджено наприкінці семестру, а стипендія кращому студенту, якого буде визначено за цими критеріями, буде вручена наприкінці навчального року.

Дерзайте і у вас все вийде. Проекти потрібно надати до 17 грудня 2017р. до студентської ради. Координатор конкурсу Кабаненко Інна  (прес-центр), тел. 063-470-82-75