Друга Всеукраїнська науково-практична конференція

6 квітня 2017 року в МКУ імені Пилипа Орлика відбулася Друга Всеукраїнська науково-практична конференція, в якій брали участь студенти та молоді вчені. Тема конференції  «Актуальні проблеми науки та освіти в Україні: основні аспекти, формування, шляхи вдосконалення.»

Почесними гостями заходу стали: головний спеціаліст департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Євгенія Коба, заступник директора з наукової роботи обласного краєзнавчого музею, кандидат історичних наук, доцент Валерій Чернявський, заступник директора з виховної роботи Миколаївського політехнічного коледжу, кандидат педагогічних наук Наталія Забабуріна, спеціаліст науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради Ірина Романюк.

В роботі конференції взяли участь викладачі та студенти різних вузів нашого міста.

У своїй вітальній промові ректор МКУ імені П.Орлика, доктор історичних наук, професор Сергій Вікторович Пронь, побажав присутнім наснаги, реалізації творчих планів та плідної роботи.

У програму конференції входили доповіді викладачів та студентів, які були присвячені актуальним напрямкам розвитку науки і освіти, їх практичного використання. Всі доповіді вийшли дуже цікавими і викликали жваву дискусію. Серед порушених тем були історія, право, педагогіка, математика, психологія, фармакологія і багато інших.

Найбільший інтерес викликала доповідь Наталії Рожанської, яка розглянула освітні послуги як сегмент ринкових відносин. Завдяки сучасним технологіям з’явилася можливість проаналізувати затребуваність тих чи інших спеціальностей батьками і самими студентами, які виступають в даному випадку в ролі  споживачів тієї чи іншої освітньої послуги.