Чистий четвер

З початком весни студенти та школярі навчального комплексу традиційно проводять роботи по благоустрою та озелененню території. Напередодні Великодня, у чистий четвер юнаки та дівчата вийшли на свої ділянки попрацювати. За кожною групою була закріплена територія і визначений фронт робіт на ній. Студенти прибирали опале листя, підрізали гілля дерев та кущів, білили та обкопували дерева, саджали квіти, підмітали доріжки та ін. Тут не було переможців і переможених, кожен працював на совість. На жаль, погода не надто балувала працівників і саме тому не вдалося завершити всі роботи. Працюючи, студенти пропонували  все нові й нові ідеї по благоустрою двору університету. Вони висували неймовірні версії того, як зробити двір комплексу ще кращим. Найближчими днями студенти втілюватимуть свої ідеї в життя. Прибирання та благоустрій території триває. А ми слідкуємо за перебігом подій. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж про роботу на ділянках 9 та 10 квітня. Чекаємо звіти про роботу від всіх груп коледжу, університету та класів школи.

апрель 2015 045 апрель 2015 048

апрель 2015 050 апрель 2015 060