Спортивне життя МКУ

Кожний навчальний рік студенти МКУ імені П. Орлика розпочинають із Дна спорту та фізичної культури. Цей рік не був винятком.

12.09.2016 р . студенти спеціальності «Право» провели свято фізичної культури та спорту із школярами «Гіпаніс-ЕОС». Свято було спрямовано на поєднання дітей засобами фізичної культури та спорту. Діти мали змогу взяти участь у естафетах та спортивних іграх.

 

Наступним кроком у спортивному житті університету була участь студентів у Козацьких іграх на святі Покрови. Студенти спеціальності «Лікувальна справа» прийняли участь у козацьких традиційних єдиноборствах.

МКУ імені П. Орлика активно співпрацює із школами міста, у тому числі у рамках спортивної роботи.

27 жовтня 2016р. з метою пропаганди здорового способу життя, активної життєдіяльності та розвитку фізичних якостей студенти спеціальностей «Фармація» (Кузьменова Діана, Жук Вікторія) та «Право» (Царинна Яна, Гульченко Валентина) разом із учнями 10-х і 11-х класів Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області прийняли участь у матчі з волейболу. Обидві команди показали високий рівень спортивної майстерності, а також наполегливість, впевненість та жагу до перемоги.

Не дивлячись на щільний графік навчання та початок зимової сесії, у грудні місяці студенти медико-природичого факультету та факультету економіки і права прийняли участь у змаганнях з плавання та настільного тенісу.

Лютий місяць запам’ятався студентам святкуванням Масляної. Дівчата взяли участь у тематичних спортивних танцях, а хлопці у спортивних забавах.

Щорічно 7-го квітня в Україні відзначається Всесвітній день здоров’я. У цей день проводяться різноманітні громадські заходи, виставки, благодій та волонтерські акції тощо.

Студенти медико-природничого та фармацевтичного факультетів МКУ імені П. Орлика Воробйова Вікторія, Стасюк Ангеліна, Чиркунова Анастасія, Борисова Євгенія, Валуйко Михайло, Нофенко Максим разом з проректором з виховної роботи Черновських С. О., заступником декана медико-природничого факультету Чижик Т. Г., головою студентського парламенту Коханюк О. В. організували та провели флешмоб «Боротьба з тютюнопалінням» на вулицях Центрального району міста. Миколаївці охоче брали участь у флешмобі та віддавали свої сигарети, але були і ті, хто опирався і не бажав прийняти участь у флешмобі. Студенти в замін на сигарету пригощали цукерками.

Травень місяць став насиченим та яскравим у спортивному житті орликівців. Студенти мід підготовкою до звітності та державних іспитів провели змагання з волейболу «Весіння зустріч: Волейбол» та спортивні ігри разом із вихованцями БДЮТ Заводського району.

Наголосимо, що до здорового способу життя у нашому навчальному закладі прагне не тільки студентська молодь, але й наші викладачі, тому для викладачів були проведені:

  1. Семінар на тему «Остеохондроз: причини виникнення та профілактика»;
  2. Заняття із Stretching та Pilates.

 

Фізична культура та спорт – це рух. Рух – це здоров’я.

 

Бажаємо нашим викладачам та студентам здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень у спорті!

 

З повагою,

викладач фізичного виховання та спорту

Чижик Т. Г.