Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Спортивне життя МКУ

Кожний навчальний рік студенти МКУ імені П. Орлика розпочинають із Дна спорту та фізичної культури. Цей рік не був винятком.

12.09.2016 р . студенти спеціальності «Право» провели свято фізичної культури та спорту із школярами «Гіпаніс-ЕОС». Свято було спрямовано на поєднання дітей засобами фізичної культури та спорту. Діти мали змогу взяти участь у естафетах та спортивних іграх.

 

Наступним кроком у спортивному житті університету була участь студентів у Козацьких іграх на святі Покрови. Студенти спеціальності «Лікувальна справа» прийняли участь у козацьких традиційних єдиноборствах.

МКУ імені П. Орлика активно співпрацює із школами міста, у тому числі у рамках спортивної роботи.

27 жовтня 2016р. з метою пропаганди здорового способу життя, активної життєдіяльності та розвитку фізичних якостей студенти спеціальностей «Фармація» (Кузьменова Діана, Жук Вікторія) та «Право» (Царинна Яна, Гульченко Валентина) разом із учнями 10-х і 11-х класів Прибузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області прийняли участь у матчі з волейболу. Обидві команди показали високий рівень спортивної майстерності, а також наполегливість, впевненість та жагу до перемоги.

Не дивлячись на щільний графік навчання та початок зимової сесії, у грудні місяці студенти медико-природичого факультету та факультету економіки і права прийняли участь у змаганнях з плавання та настільного тенісу.

Лютий місяць запам’ятався студентам святкуванням Масляної. Дівчата взяли участь у тематичних спортивних танцях, а хлопці у спортивних забавах.

Щорічно 7-го квітня в Україні відзначається Всесвітній день здоров’я. У цей день проводяться різноманітні громадські заходи, виставки, благодій та волонтерські акції тощо.

Студенти медико-природничого та фармацевтичного факультетів МКУ імені П. Орлика Воробйова Вікторія, Стасюк Ангеліна, Чиркунова Анастасія, Борисова Євгенія, Валуйко Михайло, Нофенко Максим разом з проректором з виховної роботи Черновських С. О., заступником декана медико-природничого факультету Чижик Т. Г., головою студентського парламенту Коханюк О. В. організували та провели флешмоб «Боротьба з тютюнопалінням» на вулицях Центрального району міста. Миколаївці охоче брали участь у флешмобі та віддавали свої сигарети, але були і ті, хто опирався і не бажав прийняти участь у флешмобі. Студенти в замін на сигарету пригощали цукерками.

Травень місяць став насиченим та яскравим у спортивному житті орликівців. Студенти мід підготовкою до звітності та державних іспитів провели змагання з волейболу «Весіння зустріч: Волейбол» та спортивні ігри разом із вихованцями БДЮТ Заводського району.

Наголосимо, що до здорового способу життя у нашому навчальному закладі прагне не тільки студентська молодь, але й наші викладачі, тому для викладачів були проведені:

  1. Семінар на тему «Остеохондроз: причини виникнення та профілактика»;
  2. Заняття із Stretching та Pilates.

 

Фізична культура та спорт – це рух. Рух – це здоров’я.

 

Бажаємо нашим викладачам та студентам здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень у спорті!

 

З повагою,

викладач фізичного виховання та спорту

Чижик Т. Г.