Рейтингові списки (Коледж після 9 класу)

Рейтингові списки вступних випробувань вступників на основі базової загальної середньої освіти

 

№ з/п ПІБ Спеціальність Середній бал свідоцтва Бали вступного випробування з української мови Бали вступного випробування з другого (спеціалізованого) предмету Загальна оцінка До коледжу ПВНЗ МКУ ім.П.Орлика
1 Білоцерковець Є.П. Фармація, промислова фармація 8,2 7,0 9,0 8,0 зараховано
2 Бутирський І.В. Фармація, промислова фармація 9,0 8,0 8,0 8,3 зараховано
3 Варнавська А.О. Фармація, промислова фармація 7,8 6,0 7,0 6,9 зараховано
4 Гриміт В.Л. Фармація, промислова фармація 9,6 9,0 9,0 9,2 зараховано
5 Громлюк Ю.В. Фармація, промислова фармація 6,0 6,0 6,0 6,0 зараховано
6 Гулевата А.А. Фармація, промислова фармація 6,3 5,0 6,0 5,7 зараховано
7 Гутова Н.С. Фармація, промислова фармація 7,2 7,0 7,0 7,0 зараховано
8 Дрібноход Е.Р. Фармація, промислова фармація 8,6 9,0 8,0 8,5 зараховано
9 Карабан А.В. Фармація, промислова фармація 9,5 9,0 8,0 8,8 зараховано
10 Каракушан Т.С. Фармація, промислова фармація 7,2 7,0 7,0 7,0 зараховано
11 Карпова Т.О. Фармація, промислова фармація 7,8 7,0 6,0 6,9 зараховано
12 Кільміченко Х.В. Фармація, промислова фармація 6,7 6,0 5,0 5,9 зараховано
13 Князян О.Е. Фармація, промислова фармація 9,1 10,0 9,0 9,4 зараховано
14 Кула А.С. Фармація, промислова фармація 9,7 11,0 8,0 9,6 зараховано
15 Покрійчук А.В. Фармація, промислова фармація 9,6 8,0 8,0 8,5 зараховано
16 Ряжева Д.В. Фармація, промислова фармація 9,6 8,0 9,0 8,7 зараховано
17 Сімаченко О.М. Фармація, промислова фармація 8,0 5,0 6,0 6,3 зараховано
18 Сурікова К.О. Фармація, промислова фармація 6,9 7,0 7,0 7,0 зараховано
19 Танасова М.С. Фармація, промислова фармація 5,7 8,0 6,0 6,6 зараховано
20 Таха Я.М. Фармація, промислова фармація 9,0 9,0 8,0 8,7 зараховано
21 Унку Г.М. Фармація, промислова фармація 8,1 7,0 7,0 7,4 зараховано
22 Усенко К.Є. Фармація, промислова фармація 8,8 7,0 7,0 7,6 зараховано
23 Чумаченко Е.В. Фармація, промислова фармація 9,6 7,0 9,0 8,5 зараховано
24 Шевченко Л.М. Фармація, промислова фармація 6,3 8,0 8,0 7,4 зараховано
25 Вітковська М.В. Медсестринство 7,0 6,0 7,0 6,7 зараховано
26 Кошовенко К.Л. Медсестринство 7,0 9,0 9,0 8,3 зараховано
27 Лісікова Л.І. Медсестринство 6,2 6,0 6,0 6,1 зараховано
28 Лопушанська Є.О. Медсестринство 6,0 5,0 6,0 5,7 зараховано
29 Осіпов В.С. Медсестринство 10,3 11,0 9,0 10,1 зараховано
30 Погановська А.О. Медсестринство 6,0 5,0 7,0 6,0 зараховано
31 Чорна Є.С. Медсестринство 7,1 8,0 8,0 7,7 зараховано
32 Авраменко Я.О. Готельно-ресторанна справа 8,0 9,0 7,0 8,0 зараховано
33 Бундєва К.С. Готельно-ресторанна справа 8,1 7,0 7,0 7,4 зараховано
34 Василега А.А. Готельно-ресторанна справа 7,6 7,0 7,0 7,2 зараховано
35 Вишар Д.О. Готельно-ресторанна справа 8,1 9,0 10,0 9,0 зараховано
36 Голубенко Ю.П. Готельно-ресторанна справа 10,7 9,0 10,0 9,9 зараховано
37 Гримова Д.Р. Готельно-ресторанна справа 6,0 5,0 5,0 5,3 зараховано
38 Дерменжи М.П. Готельно-ресторанна справа 6,8 5,0 4,0 5,3 зараховано
39 Єсипенко С.М. Готельно-ресторанна справа 7,4 6,0 7,0 6,8 зараховано
40 Єфімова Д.А. Готельно-ресторанна справа 8,8 7,0 7,0 7,6 зараховано
41 Жеріт Л.Г. Готельно-ресторанна справа 6,8 6,0 5,0 5,9 зараховано
42 Корнійчук Ю.І. Готельно-ресторанна справа 8,6 9,0 7,0 8,2 зараховано
43 Крижанівський С.В. Готельно-ресторанна справа 6,5 7,0 7,0 6,8 зараховано
44 Ладанюк А.А. Готельно-ресторанна справа 6,3 7,0 7,0 6,7 зараховано
45 Ляшенко К.В. Готельно-ресторанна справа 4,8 4,0 4,0 4,3 зараховано
46 Малакчі І.І. Готельно-ресторанна справа 7,8 7,0 8,0 7,6 зараховано
47 Мандриченко О.О. Готельно-ресторанна справа 5,5 7,0 8,0 6,8 зараховано
48 Назарова С.Д. Готельно-ресторанна справа 5,5 6,0 7,0 6,2 зараховано
49 Пряженко А.О. Готельно-ресторанна справа 6,3 7,0 6,0 6,4 зараховано
50 Руда М.Ю. Готельно-ресторанна справа 7,1 9,0 9,0 8,4 зараховано
51 Степанюк Л.С. Готельно-ресторанна справа 10,7 11,0 8,0 9,9 зараховано
52 Стога Ю.В. Готельно-ресторанна справа 10,6 8,0 8,0 8,9 зараховано
53 Топочевська С.О. Готельно-ресторанна справа 5,7 7,0 7,0 6,6 зараховано
54 Цобенко В.А. Готельно-ресторанна справа 8,4 7,0 10,0 8,5 зараховано
55 Чучман Ю.А. Готельно-ресторанна справа 8,8 9,0 7,0 8,3 зараховано
56 Шагинян І.Я. Готельно-ресторанна справа 8,4 9,0 8,0 8,5 зараховано
57 Альбещенко О.Ю. Журналістика 7,7 9,0 8,0 8,2 зараховано
58 Басовська А.Ю. Журналістика 9,2 10,0 8,0 9,1 зараховано
61 Гаврилова Д.В. Журналістика 8,1 8,0 8,0 8,0 зараховано
62 Галичановська Л.Ю. Журналістика 8,9 9,0 7,0 8,3 зараховано
63 Гуменюк М.В. Журналістика 9,0 9,0 9,0 зараховано
64 Дієв С.В. Журналістика 6,9 6,0 6,0 6,3 зараховано
65 Жигарєва К.В. Журналістика 10,8 10,0 8,0 9,6 зараховано
66 Корнійчук О.С. Журналістика 9,5 11,0 9,0 9,8 зараховано
67 Котяк Ю.К. Журналістика 9,5 9,0 9,0 9,2 зараховано
68 Подоляк А.Ф. Журналістика 6,3 8,0 8,0 7,4 зараховано
69 Хазарян І.С. Журналістика 8,7 9,0 7,0 8,2 зараховано
70 Штефлюк В.В. Журналістика 7,1 7,0 7,0 7,0 зараховано
70 Яковенко О.С. Журналістика 4,0 5,0 5,0 4,7 зараховано
71 Барей С. М. Комп’ютерна інженерія 10,2 9,0 10,0 9,7 зараховано
72 Бігунець В.Ю. Комп’ютерна інженерія 7,8 7,0 7,0 7,3 зараховано
73 Гордієнко П.М. Комп’ютерна інженерія 7,0 9,0 6,0 7,3 зараховано
74 Єпоктаєв О.О. Комп’ютерна інженерія 5,4 4,0 4,0 4,5 зараховано
75 Затварницький Є.О. Комп’ютерна інженерія 6,0 6,0 7,0 6,0 зараховано
76 Карасьов А.Г. Комп’ютерна інженерія 5,2 7,0 7,0 6,4 зараховано
77 Ковальчук Т.О. Комп’ютерна інженерія 8,2 8,0 10,0 8,7 зараховано
78 Куліш П.І. Комп’ютерна інженерія 7,7 9,0 7,0 7,9 зараховано
79 Мосяєв А.О. Комп’ютерна інженерія 6,5 7,0 7,0 6,8 зараховано
80 Мусоров А.Д. Комп’ютерна інженерія 9,1 11,0 10,0 10,0 зараховано
81 Науменко А.І. Комп’ютерна інженерія 8,5 9,0 9,0 8,8 зараховано
82 Павлюк О.О. Комп’ютерна інженерія 7,5 7,0 8,0 7,5 зараховано
83 Подуст О.В. Комп’ютерна інженерія 7,0 8,0 8,0 7,7 зараховано
84 Пурчел А.С. Комп’ютерна інженерія 6,7 6,0 7,0 6,2 зараховано
85 Угулава А.А. Комп’ютерна інженерія 4,6 6,0 6,0 5,5 зараховано
86 Чабан Ю.О. Комп’ютерна інженерія 5,6 7,0 4,0 5,5 зараховано
86 Боске Алонсо А.А. Пітприємництво, торгівля та біржова діяльність

(іноземний документ)

11,0 8,0 9,5 зараховано
87 Желяскова Д.В. Фінанси, банківська справа та срахування 8,0 8,0 8,0 8,0 зараховано
88 Казак Д.І. Фінанси, банківська справа та срахування 8,2 8,0 9,0 8,4 зараховано
89 Крамчанінова Г.О. Фінанси, банківська справа та срахування 9,6 10,0 7,0 8,8 зараховано
90 Хавроніч В.В. Фінанси, банківська справа та срахування 4,0 6,0 5,0 5,0 зараховано
91 Батовський С.С. Право 8,5 9,0 8,0 8,5 зараховано
93 Головченко А.С. Право 6,4 5,0 5,0 5,4 зараховано
94 Делікатна І.А. Право 6,6 7,0 7,0 6,8 зараховано
95 Зубарєва О.С. Право 6,7 7,0 7,0 6,9 зараховано
96 Ільчук А.С. Право 7,9 8,0 (співбесіда) 7,9 зараховано
97 Козир А.Е. Право 7,6 7,0 8,0 7,5 зараховано
98 Конєва В.Є. Право 7,4 8,0 9,0 8,1 зараховано
99 Ларіонова В.В. Право 8,0 9,0 9,0 8,6 зараховано
100 Мостовик Р.С. Право 8,8 8,0 9,0 8,6 зараховано
101 Нечипуренко А.М. Право 5,5 6,0 7,0 6,1 зараховано
102 Папуши С.Р. Право 5,3 5,0 7,0 5,7 зараховано
103 Подлипнюк А.С. Право 4,5 4,0 4,0 4,1 зараховано
104 Тер-Арутюнян В.М. Право 10,1 9,0 7,0 8,7 зараховано
106 Фролова В.Є. Право 7,3 7,0 (співбесіда) 7,1 зараховано
107 Черкунова А.В. Право 5,8 7,0 6,0 6,2 зараховано
109 Яламов П.В. Право 6,8 5,0 5,0 5,6 зараховано
110 Горбатенко М.Ю. Облік і оподаткування 8,3 7,0 9,0 8,1 зараховано
111 Рибакова Є.І. Облік і оподаткування 8,4 6,0 7,0 7,1 зараховано
112 Вінецька Я.А. Маркетинг 7,0 7,0 9,0 7,6 зараховано
113 Челомбітко В.Ю. Геодезія та землеустрій 10,0 9,0 9,0 9,3 зараховано

 

347