ВИПУСКНИКИ ШКІЛ, які не склали ЗНО, МОЖУТЬ СТАТИ СТУДЕНТАМИ

ЗНО з української мови не склали 53613 чоловік, тобто 15,8% випускників шкіл України, ще близько 17,5% не склали інші предмети, необхідні для вступу до вузу.
Таким чином, практично четверта частина випускників шкіл, – ті, хто не здав ЗНО, не прийшов на ЗНО, які не зареєструвався на ЗНО, – як вважають багато хто з них, втратили можливість почати шлях до вищої освіти в цьому році.
Чи справедливо це?
Чому Японія вводить загальне вищу освіту, а Україна обмежує в цьому праві навіть тих, хто готовий навчатися за свій рахунок, виштовхуючи таких дітей в закордонні вузи?
Чому багато хлопців, з не склали свого часу ЗНО, виявляються, в наслідку, відомими бізнесменами, кращими стартаперам України, людьми, які досягли високого успіху в житті, але часто, вже за кордоном своєї країни?
Шлях людини в розвитку, особливо в молодому віці, переривати неприпустимо! Чим молодше наш мозок, тим більше він креативний і навчаємо, тим більшого успіху, розвиваючись, може досягти особистість.
Сьогодні можна багато говорити про справедливість ситуації ЗНО. Але, з огляду на трагічні події, що сталися в країні в останні дні, – ми сподіваємося донести до максимальної кількості хлопців, – що не здали ЗНО або не дісталися необхідне число балів, що існує комфортна модель вступу до вузів України ще в цьому році, – повідомили редакції в прес-центрі університету ім. П. Орлика.
Яким чином цього можна досягти?
Всім відомо, що в Україні існує ступінчаста система здобуття вищої освіти. А це означає, що сьогодні, вступивши до університетський Центр робітничих професій на будь-яку з перерахованих спеціальностей (співдружнім вузівським):
– молодша медична сестра з догляду за хворими,
– лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу,
– касир (на підприємстві, в установі, організації),
– діловод,
– стюард,
– паспортист,
– охоронець,
вже в листопаді 2019 року молодий чоловік, як власник диплома кваліфікованого робітника, може вступити в вузівський коледж і стати студентом спеціальностей:
– Фармація, промислова фармація
– Право
– Комп’ютерна інженерія
– Журналістика
– Готельно-ресторанна справа
– Геодезія та землеустрій
– Фінанси, банківська справа і страхування
– Облік та оподаткування
– Маркетинг
– Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
– Медсестринство.
Іншими словами, може встигнути в останній вагон вступників. Так як з 2020 року набір на рівень «молодший спеціаліст» вже відсутня.
Для більш комфортного навчального процесу, для випускників, які починають шлях у вищу освіту з робітничої професії, в університеті ім. Пилипа Орлика впроваджена модель, що дозволяє таким хлопцям, поряд з освоєнням робітничої професії, відвідувати всі лекції, що проводяться для студентів рівня «молодший спеціаліст» за обраною спеціальністю.
ВАЖЛИВО:
1. Не здача ЗНО не трагедія, а вибір свого шляху в освіті.
2. Диплом кваліфікованим працівника дозволяє вже в листопаді стати студентом університетського коледжу (але тільки в 2019 році), а потім продовжити навчання з ІІІ курсу бакалаврату.
3. Диплом кваліфікованого робітника, а потім і молодшого спеціаліста дозволяє не тільки вчитися на наступному рівні, а й поєднувати навчання з роботою за спеціальністю.
4. Існуюча в університеті дуальна модель освіти, дозволяє студентам не тільки вчитися, а й заробляти гідні засоби, стажуючись за фахом в різних країнах світу.
5. До 01.07.2019 будь абітурієнт може забронювати собі право вступити і вчитися в 2019 році за цінами 2018.

Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2, або по телефону (0512) 55-07-36, (050) 394-72-87, (0512) 59-30-01.