Відбувся круглий стіл «Європейський вибір України. Права людини в контексті дотримання Загальної декларації прав людини».

23 грудня 2017 року кафедрою правознавства за участю викладачів та юристів-практиків було проведено круглий стіл «Європейський вибір України.

Права людини в контексті дотримання Загальної декларації прав людини». Учасники заходу обговорили питання євроінтеграційного курсу України, процедури розгляду справ у Європейському Суді з прав людини, ролі громадянського суспільства у формуванні правової держави, розгляду звернень громадян відповідно до чинного законодавства та інші.

Кафедра висловлює подяку за участь у заході Дубінській Ользі Ігорівні – раднику з правових питань Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні».