УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ П.ОРЛИКА ПРОПОНУЄ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКАМ ЗАСТРАХУВАТИ СЕБЕ ВІД ПРОБЛЕМ ЗНО ВЖЕ СЬОГОДНІ

Відповідно до статистичних даних, у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання знань в Україні не склали 65000 осіб.

Вимоги та обмеження ЗНО щороку стають дедалі жорсткішими, а можливостей вступити до вишів без його результатів усе менше. Безсумнівно, за рахунок бюджетних коштів у навчальних закладах повинні навчатися найкращі, здатні вийти переможцями з усіх стресів та труднощів. Але чому Японія запроваджує всезагальну вищу освіту, а Україна обмежує у праві отримати її тих, хто готовий навчатися за власні кошти?

Що робити тим, хто має бажання стати дипломованим фахівцем, але не впевнений на 100 % у результаті, який зможе продемонструвати на ЗНО?

МИ ДОПОМОЖЕМО ТОБІ ДОСЯГТИ ТВОЄЇ МЕТИ!

Університет імені П. Орлика запрошує УЧНІВ ОДИНАДЦЯТИХ КЛАСІВ, паралельно з навчанням у школі, пройти дистанційний курс за робітничою спеціальністю і, водночас з атестатом, отримати диплом кваліфікованого робітника за фахом, що відповідає профілю університетської підготовки.

ЩО ЦЕ ДАЄ МАЙБУТНЬОМУ ВИПУСКНИКОВІ?

ПРАВО СТАТИ СТУДЕНТОМ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО:

1. Які б результати Ви не показали при здачі ЗНО, наявність диплома кваліфікованого робітника дозволить Вам бути зарахованим на другий курс коледжу університету, отримати диплом молодшого спеціаліста та можливість продовжити навчання, з третього курсу, за скороченою програмою бакалаврата

2.Термін навчання, за рахунок  проходження частини  учбової програми під час навчання в школі, в залежності від спеціальності, СКОРОЧУЄТЬСЯ від 6 місяців до одного року

1. У разі зміни життєвої ситуації, диплом кваліфікованого робітника надасть Вам можливість почати працювати відразу після закінчення школи або поєднувати роботу з навчанням.

Дистанційний курс навчання одинадцятикласники можуть пройти за такими робітничими спеціальностями:

• Молодша медична сестра з догляду за хворими
  • Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
  • Діловод
  • Стюард
  • Касир (на підприємстві, в установі, організації)
  • Паспортист
  • Охоронець.

Дипломи цих робітничих професій дають право вступити до коледжу університету без ЗНО на спеціальності:

• Фармація
  • Право
  • Комп’ютерна інженерія
  • Журналістика
  • Готельно-ресторанна справа
  • Геодезія та землеустрій
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Маркетинг
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Медсестринство

Чому саме вибрана дистанційна модель навчання?

Університет імені П. Орлика – один із небагатьох у регіоні, який, для організації такої форми навчання, має всі необхідні сертифікати.

Учні, завдяки такій формі, самостійно вибудовують модель своєї навчальної діяльності та планують заняття без відриву від навчання у школі.

Упроваджено постійний індивідуальний електронний зв’язок із викладачем, який сприяє отриманню негайної відповіді на всі поточні запитання.

Така форма навчання є найбільш доступною, як за формами зв’язку, так і за вартістю навчання.

ТИ ВСЕ ЗМОЖЕШ!

Термін подачі документів – до 17 жовтня 2018 року.

Довідки за адресою: м. Миколаїв, вул. Котельна, 2; телефони 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87; сайт mku.edu.ua.