УНІВЕРСИТЕТ ІМ.П.ОРЛИКА ЗАПРОШУЄ вступити до магістратури БЕЗ ЗНО

За даними статистики, більше 50% випускників бакалаврату в 2018 році не змогли скласти ЗНО для вступу до магістратури. І це не дивно. Адже, якщо на 1 курс вступають, в основному, випускники шкіл, то в магістратуру, частіше, фахівці зі стажем і досвідом роботи. Оскільки, саме наявність диплому магістра, найчастіше, є однією з умов подальшого просування по кар’єрних сходах. Здача ЗНО для них (наприклад, іноземної мови), є досить складним випробуванням.

Якщо в минулому році ЗНО потрібно тільки для вступу на юридичні напрямки, то з нинішнього року його здача є умовою вступу на дві третини магістерських спеціальностей. А реформування вищої школи веде до того, що вже в наступному році магістерських спеціальностей, на які можна буде вступити без здачі ЗНО, швидше за все, не залишиться.

І, як би пафосно це не звучало, 2018 рік дає останній шанс отримати диплом магістра без здачі ЗНО.

Цілий ряд магістратур, престижних і затребуваних напрямів, поки ще не вимагають ЗНО.

В університеті імені Пилипа Орлика це:

УПРАВЛІННЯ І АДМІНІСТРУВАННЯ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Фахівці університету розробили моделі вступу до магістратури в 2018 році для різних категорій абітурієнтів.

Перша модель – вступ до магістратури випускників бакалаврату, за напрямками бакалаврських спеціальностей, яких ЗНО не передбачено, це:

УПРАВЛІННЯ І АДМІНІСТРУВАННЯ зі спеціальностями: «облік та оподаткування»; «Фінанси, банківська справа і страхування»; «Менеджмент»; «Маркетинг»; «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність»; «Публічне управління і адміністрування».

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ зі спеціальностями: «інженерія програмного забезпечення»; «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»; “комп’ютерна інженерія”; “системний аналіз”; «Кібер-безпека».

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я зі спеціальностями: «медсестринство»; «Технології медичної діагностики і лікування»; «Фармація»; «Фізична реабілітація».

Спеціальність магістратури тут чітко відповідає напрямку підготовки, за яким абітурієнт навчався на бакалавраті.

Друга модель – вступ до магістратури за напрямком, спеціальність якого не є профільною по бакалаврату (тобто на основі будь-якої спеціальності диплома бакалавра). Цей варіант підходить як тим, хто хоче отримати магістерську спеціальність, відмінну від спеціальності бакалаврату, так і для тих, кому не вдалося скласти ЗНО.

Дана модель надходження абсолютно відповідає юридичним нормам вищої школи і, при цьому, є найбільш вигідною для майбутнього магістра. Спеціаліст, який здобув освіту в такій моделі, більш універсальний і цікавий роботодавцю. Наприклад, бакалавр юрист, який закінчив магістратуру за напрямом «Управління та адміністрування», буде більш затребуваним фахівцем в області господарського права та адміністрування.

Для кожного напряму магістерської підготовки фахівці університету розробили систему спеціалізацій, з урахуванням профілю підготовки бакалаврату. Зокрема:

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: «захист баз даних в судових і нотаріальних системах»; «Інформаційне забезпечення туризму»; «IT менеджмент в готельно-ресторанному бізнесі»; «Психологія інтернет-маркетингу»; «Геоінформаційні системи».

УПРАВЛІННЯ І АДМІНІСТРУВАННЯ: «Економічна безпека»; «Економіка туризму і готельно-ресторанного бізнесу»; «Психологія бізнесу та креативності»; «Управління земельними ресурсами»; «Правове регулювання відносин власності».

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я: «Психологічна терапія та реабілітація»; «Курортологія і туризм»; «Правове забезпечення охорони здоров’я»; «Територіальні рекреаційні комплекси».

В університеті ім.П.Орліка триває прийом документів до магістратури.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ СВІЙ ШАНС ОТРИМАТИ ГІДНУ ОСВІТУ І ДИПЛОМ МАГІСТРА БЕЗ ЗДАЧІ ЗНО!

Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2, або по телефону (0512) 55-07-36, (050) 394-72-87, (0512) 59-30-01.

Приймальна комісія університету нагадує, що набір на заочне відділення за всіма спеціальностями, курсам та освітніми рівнями триває до кінця 2018 року.

Документи на цю форму навчання можна подати в період:

з 11 до 17 вересня,

з 11 до 17 жовтня,