Проведення індивідуального заняття за методом рольової гри

Студенти спеціальності правознавства прийняли участь у рольовій грі «Суд над історичною особою Наполеоном Бонапартом 1769-1821 рр.», яка проводилася з навчальної дисципліни теорія держави і права. Заняття було закріплюючим, де підводився підсумок теми «Політичний режим як елемент форми держави». Головними героями були: суддя – Пєсков Володимир, прокурор – Цуркан Вадим, адвокат – Белякова Мар’яна, Наполеон Бонапарт – Синєбрюхов Денис, захисники – Куліковська Христина, Кондратовець Владлена, Миронець Тетяна, Богомаз Віталій, Кучменко Світлана та Царинна Яна.

Після основної частини суду – слухань показань, відбувся диспут, що дав змогу студентам учитися висловлювати свою думку, захищати свої погляди.

Взагалі, проведення цієї гри спонукало студентів до самостійної, творчої роботи, що сприяло більш кращому засвоєнню матеріалу.

Помічено, що викладання цієї теми в нетрадиційній формі допомагає підвищенню зацікавленості студентів предметом, їх цілеспрямованості в досягненні поставленої мети.