ПРОГРАМА «ШАНС» УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ П. ОРЛИКА ДОЗВОЛЯЄ ПОЧАТИ НАВЧАННЯ В ВНЗ БЕЗ ЗНО

Прес центр університету представив редакції наступну інформацію щодо програми «ШАНС».
       В Україні існує ступінчаста система здобуття вищої освіти: робітнича професія, коледж (молодший спеціаліст), університет (бакалаврат, магістратура, докторантура).
        В університеті ім.П Орлика працюють всі елементи цієї системи.
       Уже в серпні, випускники шкіл як цього року, так і минулих років, які не мають сертифікатів ЗНО, можуть почати свій шлях у вищу освіту, вступивши в вузівської центр професійної підготовки на професії, родинні університетським:
– молодша медична сестра
– лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
– діловод
– стюард
– касир
– паспортист
Термін навчання для цих професій від трьох місяців. Тому, вже в кінці листопада, у випускників шкіл буде не тільки диплом кваліфікованого працівника, а й право продовжити навчання в коледжі за спеціальностями:
– фармація, промислова фармація
– право
– комп’ютерна інженерія
– журналістика
– готельно-ресторанна справа
– геодезія та землеустрій
– фінанси, банківська справа і страхування
– облік та оподаткування
– маркетинг
– підприємництво, торгівля і біржова діяльність
– медсестринство
          Іншими словами, ПРАВО встигнути в останній вагон надходження за ступеневою системою. Так як з 2020 року набір на рівень «молодший спеціаліст» вже відсутня.
         Для більш комфортного входження в процес вищої освіти, в університеті ім.П Орлика все, хто навчається робітничими професіями, мають право паралельно відвідувати лекції коледжу за обраною спеціальністю
ВАЖЛИВО:
1. Відсутність ЗНО, це не трагедія, а можливість вибору свого шляху до вищої освіти.
2. Диплом кваліфікованого працівника дозволяє вже в листопаді стати студентом університетського коледжу, а потім, продовжити навчання з 3 курсу бакалаврату.
3. Диплом кваліфікованого працівника, молодшого спеціаліста дозволяє не тільки вчитися на наступному рівні, а й поєднувати навчання з роботою за спеціальністю.
4. Існуюча в університеті дуальна модель освіти, дозволяє студентам не тільки вчитися, а й заробляти від 10000 гривень на місяць, стажуючись за фахом в різних країнах світу.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном приймальної комісії (0512) 593-001, (0512) 550-736, (050) 394-72-87, а також за адресою: м Миколаїв, вул. Котельна, 2