ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА МИКОЛАЇВЩИНА – 2017» НАГОРОДИЛИ «АНГЕЛАМИ ДОБРА»

16 березня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Першого Регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина – 2017». Сім Янголів добра знайшли своїх власників-переможців – людей, котрі своєю безкорисною працею заслужили ці нагороди!

Церемонію нагородження провели у блакитній залі музейного комплексу «Старофлотські казарми» за участю артистів Миколаївської обласної філармонії, творчих колективів школи «Гіпаніс-ЕОС», викладачів та талановитої молоді Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика. Ведучими заходу стали Сергій Мельников та Юлія Вербина.

До церемонії нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Миколаївщина-2017» долучилися начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації – Михайло Димитров, головний хірург управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, Голова ГО «Асоціація хірургів Миколаївської області» – Іван Дудла, Ректор МКУ ім.П.Орлика – Людмила Матвієнко, Президент Федерації бойового самбо Миколаївської області, президент Федерації «MixFight Promotion» – Євген Степанюк, Голова громадської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій – Любов Бушина, ведуча програми «Новий день» (Телеканал «Миколаїв») – Інна Савіцька та інші.

Національна експертна рада визначила 21 лауреати «Благодійної Миколаївщини», з яких 7 – переможці, отримали благодійний «Оскар» – нагороду «Ангела добра» – керамічну статуетку ангела, декоровану багатим національним орнаментом і оздоблену бурштином.

«Конкурс «Благодійна Миколаївщина – 2017» – соціальний, неполітичний проект, який має на меті відзначення кращих в регіоні благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти. Незважаючи на те, що у Миколаївській області вперше проходив регіональний конкурс, благодійники Миколаївщини виявилися активними та згуртованими. З Миколаївського регіону на адресу оргкомітету надійшла 61 заявка. Найбільше у такі номінації: Благодійність в соціальній сфері, молодіжна і дитяча благодійність, регіональна благодійність та благодійність в охороні здоров’я», – зазначили організатори.

Лауреати та переможці «Благодійної Миколаївщини-2017»:

Регіональна благодійність:
1. ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» – переможець
2. Фонд «Доброта та довіра»
3. Благодійний проект «Добра шафа» (ГО «Добре місто»)

Благодійність у соціальній сфері:
4. ТОВ сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН» – переможець
5. ТОВ «Джейел Груп Миколаїв», що використовує товарний знак «JOY LAND»
6. Відокремлений підрозділ ВГО «Фундація Регіональних Ініціатив» у Миколаєві

Благодійність в охороні здоров’я:
1. Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project» (Проект «Біотех-реабілітація поранених») – переможець
2. Центр прогресивної медицини «РеаМед»
3. Миколаївський обласний благодійний фонд «Сприяння дітям»

Молодіжна і дитяча благодійність:
1. Клуб юних моряків з флотилією – переможець
2. Миколаївська приватна ЗОШ І-ІІІ ступенів «Гіпаніс-ЕОС»
3. Миколаївська гімназія №3 (проект «Агенти Святого Миколая»)

Громадянська благодійність:
1. Ткаченко Валентина – переможець
2. Куркурина Анна
3. Лагодієнко Віктор (м. Новий Буг)

Благодійність неурядового сектору:
1. Ініціативна група «Тимур і його команда» – переможець
2. В’язальна сотня Миколаєва
3. ГО «Спортивна федерація «ІФІТ»

Благодійна акція:
1. Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм» – переможець
2. ГО «Спортивна федерація «ІФІТ»
3. ГО «Центр розвитку місцевої демократії Голос громади» (м. Баштанка).

Партнером Асоціації благодійників у Миколаївській області виступили Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика та Благодійний фонд «Червоне намисто». Окрема подяка викладачам та студентам університету імені Пилипа Орлика, які створили справжнє свято благодійності.

Інформаційну підтримку проекту надали інтернет-видання – Преступности.нет, НикВести, Новости Н, Подробности.мк, Инше.ТВ, Корпост.Инфо, Мой город, Свидок.Инфо, Корабелов.Инфо, МедиаИнфо, Любимый Николаев та телеканал «Миколаїв».

Вітаємо всіх благодійників Миколаївщини, бажаємо невичерпної енергії для творення добра та сподіваємося на продуктивну співпрацю у майбутньому.