Дорогі студенти!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем студента. Студентство завжди було авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Ваші знання і вміння стануть надійною запорукою розквіту нашої держави.

На високому рівні в університеті організовано студентське самоврядування. Ви є лідерами волонтерського руху в нашому місті

Можна перелічити ще багато ваших досягнень і заслуг, тож хочемо сказати, що пишаємось молоддю, яка навчається в нашому університеті.

Зичимо Вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості та великих успіхів у навчанні. Бажаємо Вам цілеспрямованості, наснаги, самостійного бачення, креативних рішень, віри в себе та свій успіх!

Нехай кожен день буде незабутнім, наближає вас до реалізації заповітних мрій, наповнений радістю спілкування, любові та яскравих вражень!

Адміністрація Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика