«Dolki & Kabana» у Миколаївській Лізі Гумору

16 листопада студенти Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика, а саме команда «Dolki & Kabana», взяли участь у Миколаївській Лізі Гумору — Осінній кубок.

Протягом тривалого часу, команда працювала над створенням гарного та, перш за все, смішного виступу, і всі ці старання не минули задарма. «Dolki & Kabana» на сцені продемонстрували справжню майстерність, чим і зачепили глядачів та суддів, які із задоволенням аплодували нашій команді.

У запеклій боротьбі, серед 6 команд, із різних університетів, наші студенти посіли ІІ місце.

Від щирого серця їх вітаємо! Бажаємо подальших успіхів, наснаги, творчих звершень і рішучих дій! Пам’ятайте, що Ви найкращі, і повністю заслуговуєте тільки призові місця, усі кубки та нагороди!

Тетяна Пасєка