ДО УВАГИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ !Застрахувати себе від ПРОБЛЕМ ЗНО МОЖНА ВЖЕ СЬОГОДНІ

ДО УВАГИ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ
Застрахувати себе від ПРОБЛЕМ ЗНО МОЖНА ВЖЕ СЬОГОДНІ

Відповідно до статистичних даних в 2019 році ЗНО в Україні не пройшли 53613 осіб.

Вимоги та обмеження ЗНО з кожним роком стають дедалі жорсткішими, а можливостей вступити до вузів без його результатів все менше.
Безсумнівно, за рахунок бюджету держави повинні вчитися кращі, здатні вийти переможцями з усіх стресів і труднощів. Але чому Японія вводить загальне вищу освіту, а Україна обмежує у праві отримати вищу освіту тих, хто готовий навчатися за свій рахунок?
Що робити тим, хто хоче стати дипломованим фахівцем, але не впевнений на 100% в результаті, який зможе показати на ЗНО?

МИ ДОПОМОЖЕМО ТОБІ ДОСЯГТИ ТВОЇХ ЦІЛЕЙ!

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика запрошує УЧНІВ одинадцятих класів, паралельно з навчанням в школі, пройти дистанційний курс робочої спеціальності і, одночасно з атестатом, отримати диплом кваліфікованого працівника за фахом, що відповідає профілю університетської підготовки.

ЩО ЦЕ ДАЄ МАЙБУТНЬОГО ВИПУСКНИКУ?
ПРАВО СТАТИ СТУДЕНТОМ ВНЗ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО
1.Як б Ви не склали ЗНО, наявність диплома кваліфікованого працівника дозволить Вам бути зарахованим на другий курс коледжу університету і отримати диплом молодшого спеціаліста, з можливістю продовження навчання, з третього курсу, за скороченою програмою бакалаврату.
2.Сроки навчання, за рахунок проходження частини навчальної програми під час навчання в школі, в залежності від спеціальності, гарантовано скорочується від 6 місяців до одного року.
3.В разі зміни життєвої ситуації, диплом кваліфікованого працівника дає Вам можливість почати працювати відразу після школи або поєднувати роботу з навчанням.
Дистанційний курс одинадцятикласники можуть пройти по наступним робочим спеціальностями:
• Молодша медична сестра по догляду за хворими
• Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу
• Діловод
• Стюард
• Касир (на підприємстві, в установі, організації)
• Паспортист
• 0храннік.
Дипломи робітничих професій цих спеціальностей дають право вступити до коледжу університету без ЗНО на спеціальності:
• Фармація
• Право
• Комп’ютерна інженерія
• Журналістика
• Готельно-ресторанна справа
• Геодезія та землеустрій
• Фінанси, банківська справа і страхування
• Облік та оподаткування
• Маркетинг
• Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
• Медсестринство.

Чому обрали ДИСТАНЦІЙНА МОДЕЛЬ НАВЧАННЯ?
Університет ім. П.Орлика, один з небагатьох в регіоні, що має всі необхідні сертифікати для організації такої форми навчання.
Учні, в рамках такої форми, самостійно вибудовують модель свого навчання і планують заняття, без відриву від навчання в школі.
Є постійна індивідуальна електронний зв’язок з викладачем, що дозволяє отримати відповіді на всі необхідні питання.
Така форма навчання найбільш доступна як за формами зв’язку, так і за вартістю навчання.
Наступне літо є останнім, коли можна вчинити на курс скороченою програми навчання молодших спеціалістів з дипломом кваліфікованого працівника.

У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!

Термін подачі документів до 01 листопада 2019 року.
Довідки за адресою м.Миколаїв, вул. Котельна, 2, або за тел. 0512-59-30-01, 55-07-36, 050-394-72-87, сайт mku.edu.ua