Для студентів спеціальності «Журналістика» новий предмет викладатиме головний редактор одного із масштабних інтернет-ЗМІ Миколаєва

Ні для кого не секрет, що останнім часом зростає популяризація такого явища як інтернет-ЗМІ. У зв‘язку з цим, з початком нового семестру у студентів кафедри журналістики Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика з‘явився новий предмет – «Інтернет-журналістика».
Сьогодні пройшли перші заняття, які проводить головний редактор одного із масштабних інтернет-ЗМІ Миколаєва «Преступности.НЕТ» – Анатолій Чубаченко

Викладач має цікавий та своєрідний підхід до предмету, ділиться своїм досвідом, підготовлює нас до якісної роботи в інтернет-виданні.

Після пар студентів запросили на екскурсію до редакції «Преступности.НЕТ», де і будуть займатись наші майбутні журналісти. Таким чином вони зможуть отримати не тільки теоретичну базу знань, а ще й практичний досвід.