День відкритих дверей. Стань студентом на 1 день 17 квітня 2019 року

Шановні мешканці Миколаївщини!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика 17 квітня 2019 р. (початок о 10.00) за адресою

м. Миколаїв, вул. Котельна, 2.

В програмі:

• Презентація факультетів та спеціальностей в форматі живого спілкування з викладачами та студентами;
  • Інформація про особливості освітніх програм та міжнародних проектів;
  • Акція «Стань студентом на один день».
  • Розклад занять
  • 1 пара 8.30-9.50 Митна справа тема “Контрабанда та форми боротьби з нею” Ст.викладач Шаповалова Г. А.
  • 2 пара 10.00 – 11.20 Українська література тема:”Остап Вишня “Як варити і їсти суп із дикої качки” ст. викладач Павєл Н. В.
  • 3 пара 11.30 – 12.50 Маркетингові дослідження “Модель поведінки споживача” ст.викладач Шлепньов А. М.
  • 4 пара 13.10 – 14.30 Організація і економіка фармації тема : “Система контролю якості в Україні ” к.ф. н., засл.працівник охорони здоров’я України Шмалько О. О.