Наші роботодавці

Матвієнко Станіслав Валерійович, засновник українського стартапу «Allset» зі штаб-квартирою в Києві та Сан-Франциско. Мобільний додаток, розроблений фахівцями компанії у 2018 році ввійшов до рейтингу «200 кращих мобільних додатків США». За результатами  2019 року, за рейтингом Forbs та компанії Statista, Матвієнко С. В. став одним з переможців у номінації «Кращий стартап роботодавець Америки» та ввійшов у тридцятку бізнес-лідерів Європи в віці до 30 років.

Компанія Матвієнко С. В. є офіційним бізнес-партнером Google. Банк ЕБРР очолює раду директорів компанії. 

https://news.pn/ru/public/232538

https://news.pn/ru/public/224034

Матвієнко Павел Валерійович., засновник українського стартапу RetargetApp, що працює в галузі електронної комерції. Завдяки додатку Retargetapp.com он-лайн магазини світу продали товарів на суму близько 100 млн. доларів.

RetargetApp є офіційним партнером Facebook.

https://news.pn/ru/messages/221247

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T4KKNNFPL1'); (function(m,e,t,r,i,k,a){m[i]=m[i]||function(){(m[i].a=m[i].a||[]).push(arguments)}; m[i].l=1*new Date();k=e.createElement(t),a=e.getElementsByTagName(t)[0],k.async=1,k.src=r,a.parentNode.insertBefore(k,a)}) (window, document, "script", "https://cdn.jsdelivr.net/npm/yandex-metrica-watch/tag.js", "ym"); ym(75202507, "init", { clickmap:true, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, webvisor:true, trackHash:true });