Матеріально-технічна база профільних освітніх компонентів

Інформація про матеріально-технічну базу ОП Журналістика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

З метою якісної підготовки здобувачів вищої освіти ОП Журналістика першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ПЗВО «МКУ імені Пилипа Орлика» забезпечений навчальними аудиторіями, спеціалізованими кабінетами, обладнання яких створює передумови для наукової організації праці науково-педагогічних працівників та ефективної пізнавальної діяльності здобувачів вищої освіти.

Підготовку здобувачів вищої освіти здійснюють у головному корпусі та частині орендованого приміщенні, яке розташоване за адресами: 

ТОВ Інформаційне агентство «Українська медіа група», м. Миколаїв;

ТОВ «Наш город Николаев», м. Миколаїв, вул. Декабристів, 23

ТОВ «Інформаційне агентство «ІНШЕ-ТВ», м. Миколаїв, вул. Велика морська, 23/2;

ТОВ «Інформаційне агенство «Новий регіон», м. Миколаїв, вул. Кузнецька, 130, корп.9;

Редакція газети «Рідне Прибужжя», м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 51;

Незалежна громадсько-політична газета «Южная правда», м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;

КНПММР«ЦСЗХ», м. Миколаїв, вул. 3-Воєнна, 8. 

В орендованих приміщених, відповідно до договорів, здобувачі вищої освіти мають можливість працювати та засвоювати фахові компетентності на обладнаннях власників: у телестудіях, студіях звукозапису, радіостудіях, медіалабораторіях та ін.  

Для забезпечення освітньо-виховного процесу ОП Журналістика в університеті функціонують пресцентр, медімайстерня, лабораторії (мультимедійна лінгафонна; інформаційних технологій) та спеціалізовані кабінети профільних дисциплін. 

Сучасна техніка, якою користуються здобувачі, сконцентрована у спеціалізованих комп’ютерних кабінетах університету, об’єднаних локальною мережею з виходом в інтернет.