Інструкція реєстрації здобувачів вищої освіти які навчаються в м. Миколаїв

Для студентів денної та заочної форми навчання  (навчання в м. Миколаїв)  В системі Moodle – Міжнарожного класичного університету імені Пилипа Орлика реєстрація проводиться – адміністратором.

Для реєстрації необхідно надіслати лист адміністратору сайту за адресою naval@meta.ua.

В Темі листа зазначити Регистрація Moodle.

Лист повинен відсилатися з тієї поштової скрині, що вказана в листі. Це є перевірка поштової скрині на її дійсність. В листі потрібно вказати наступні данні:

• Прізвище, ім’я по батькові українською мовою
  • Група, курс.
  • Електронна адреса (російські поштові сервери блокуються)
  • Електронна фотокартка  як на документи (додається до листа)

Переглядайте свою поштову скриньку. Особливо зверніть увагу на папку СПАМ, а також інші папки.

На вашу поштову скриньку прийде лист в якому буде указано наступні данні:

Тепер ви зареєстрований користувач і знаєте свій логін та пароль, то можете скористатись блоком

УВАГА!

Зберігайте  свій пароль та логін (користувача). З цими даними Ви будете входити в систему в майбутньому.

Якщо ви працюєте на чужому комп’ютері, в кінці роботи обов’язково завершуйте сеанс роботи на сайті за допомогою клавіші  Вихід в правому верхньому куті сторінки, щоб наступний користувач, що буде працювати тим ж комп’ютером не потрапив на сайт з Вашими обліковими даними Наступного разу Вам не потрібно повторювати усі ці дії, оскільки Ви вже зареєстровані. Потрібно лише у вікні входу, зліва ввести свій користувач (логін), пароль та натиснути  “Вхід“.