БЕЗКОШТОВНА ОСВІТА У ПРИВАТНОМУ ВИЩІ

Як забезпечити собі можливість, за доступні кошти, отримати вищу освіту за затребуваною спеціальністю? Це питання турбує зараз, як ніколи, абітурієнтів та їх батьків.

У Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика впроваджена німецька модель дуального освіти: поєднання навчання з практичним «впровадженням» на підприємства, як всеукраїнського, так і світового рівня. В рамках такої моделі, двічі на рік, в канікулярний час, студенти проходять оплачувані закордонні стажування в Болгарії, Туреччині, Польщі, Чехії, Німеччини, Греції, Італії, ОАЕ …

Офіційно укладені договори про співпрацю, перевірені роботодавці, відомі підприємства і реальний виробничий досвід є гарантами високопрофесійної підготовки, працевлаштування та кар’єрного зростання майбутніх фахівців.

Це унікальна можливість не тільки безтурботно поєднувати практичну підготовку та навчання, а й заробити на оплату за навчання і стати фінансово незалежним від батьків.

В середньому, під час стажування, студенти заробляють від 400 до 1200 доларів на місяць плюс чайові, бонусні і преміальні надбавки. Витрати на переїзд також компенсуються роботодавцем. Обов’язково організовано триразове харчування та проживання за рахунок приймаючої сторони.

Під час стажування, навіть у в неробочий час, всі студенти знаходяться під постійним контролем, як з боку роботодавця, так і з боку університету.

Деякі напрямки стажувань, наприклад в Туреччині і Болгарії, не вимагають знань іноземних мов і дають можливість учасникам стажування вже безпосередньо на місці почати вчити мову при спілкуванні з носіями мови, що більш ефективно. Всі програми стажувань включають в себе не тільки роботу, а й практичне навчання – тренінги, семінари, медіа-сесії, що допомагає набути професійних навичок «з нуля».

Для абітурієнтів МКУ імені Пилипа Орлика є унікальна можливість поїхати на стажування вже в липні місяці!

Програма стажування дає можливість провести канікули з користю: ​​заробити грошей, вдосконалювати мову, набути досвіду роботи в європейських компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися масою позитивних вражень.

Університет ім. Пилипа Орлика здійснює підготовку за такими спеціальностями:

МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:

-Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

-Геодезія і землевпорядкування

-Облік та оподаткування

-Медсестринство

-Журналістика

-Маркетинг

БАКАЛАВР:

-Транспортні технології (автомобільний транспорт)

-Технології медичної діагностики і лікування

-Фізична терапія, ерготерапія

-Геодезія та землевпорядкування

-Дошкільна освіта

-Початкова освіту

-Медсестринство

-Журналістика

-Психологія

-Туризм

МАГІСТР:

-Фізична терапія, ерготерапія

-Громадське здоров’я

-Менеджмент

-Психологія

-Туризм

АСПІРАНТУРА:

Психологія

Приймальна комісія університету нагадує, що з 15 квітня до 30 травня  в університеті діє соціальна акція бронювання місць за цінами цього року.

Більш детальну інформацію абітурієнти можуть отримати в приймальній комісії за адресою: Котельня, 2а, а також за телефонами: (0512) 593-001, (0512) 550-736, (050) 394-72-87.