Антикризова програма для абітурієнтів 2021

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Короновірус;  карантин;  економічна криза; відсутність занять в школі;  збільшення вступних балів ЗНО та кількості  обов’язкових предметів тестування;  підвищення вартості навчання  до 25 000 гривень в державних закладах освіти та скорочення бюджетних місць на  престижні спеціальності: підприємництво, торгівля та біржова діяльність; комп’ютерна інженерія; медсестринство; право; економіка; менеджмент; маркетинг; психологія; журналістика; туризм; готельно-ресторанна справа; облік та оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; фармація, промислова фармація; фізична терапія та ерготерапія; громадське здоров’я тощо.

ЯК  ДОПОМОГТИ  СОБІ   НЕ  ЗАЛИШИТИСЬ   ЗА   БОРТОМ

ОСВІТНІХ   ПЕРЕПЕТІЙ   ЦЬОГО   РОКУ?

Міжнародний класичний університет  ім. П. Орлика розробив АНТИКРИЗОВУ ПРОГРАМУдля абітурієнтів.

І. ЯКІ ВАРІАНТИ ЗНИЖЕННЯ ОПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ  МАЮТЬ АБІТУРІЄНТИ В 2021 РОЦІ ?

– З 15 квітня і до кінця травня в університеті  діє акція «БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ НА НАВЧАННЯ В 2021 РОЦІ ЗА ЦІНАМИ 2020».

Для прийняття участі в такій програмі, абітурієнтам  треба заключити попередню угоду в  зазначені терміни а також сплатити на рахунок університету  вартість не менше, ніж одного семестру.

ІІ. В УНІВЕРСИТЕТІ Є НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК  БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ?

– Навчальний заклад не має бюджетного фінансування. 

В той же час, наявна програма, яка дозволяє студентам навчатися без внесення платежів за навчання . 

В разі участі студентів в такій програмі, вартість навчання сплачує роботодавець за рахунок коштів, зароблених студентами під час закордонних  стажувань в межах дуальної (поєднуючої теоретичну підготовку та роботу за фахом) освіти.

Студенти, в межах таких стажувань, зазвичай, отримують від 10000 грн. на місяць.

За детальною інформацією звертайтесь до міжнародного відділу Університету  050-394-72-22

ІІІ. ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРЕГТИ ЧАС І КОШТИ ЗА РАХУНОК СКОРОЧЕННЯ ТЕРМІНІВ НАВЧАННЯ?.

         Абітурієнти, які мають ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, або НАВЧАЮТЬСЯ В 11 КЛАСІ, вже 1 ЛЮТОГО можуть бути прийняти на дистанційне навчання за робітничою професією по спеціальностям, спорідненим з університетськими: молодша медична сестра, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, діловод,, касир, паспортист, охоронник, – і, в липні, серпні, отримати диплом кваліфікованого робітника.

ЩО ЦЕ ДАЄ АБІТУРІЄНТОВІ?

  • ПРАВО БУТИ ЗАРАХОВАНИМ (в серпні, вересні ДО КОЛЕДЖУ УНІВЕРСИТЕТУ ЗА РІВНЕМ «ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР», – НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО;
  • МОЖЛИВІСТЬ СКОРОТИТИ НАВЧАННЯ В КОЛЕДЖІ НА ТЕРМІН ВІД ШЕСТИ ДО ДЕСЯТИ МІСЯЦІВ;
  • ЗМЕНШЕННЯ ФІНАНСОВИХ ВИТРАТ НА НАВЧАННЯ: ОПЛАТА НАВЧАННЯ ЗА РОБІТНИЧОЮ ПРОФЕСІЄЮ, при вступі в коледж, зараховується ЯК ОПЛАТА ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР.

Можливість продовження навчання на БАКАЛАВРАТІ за скороченим, як правило на 2 роки, терміном та подальшого вступу в МАГІСТРАТУРУ.

Заключити угоду онлайн на дистанційне навчання можна за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ

ІV. ЧИ Є ФІНАНСОВИЙ ЗИСК НАВЧАТИСЯ ОДНОЧАСНО ЗА ДВОМА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ?

– студенти, які навчаються за двома спеціальностями, вартість другої сплачують в розмірі 50%. За період навчання, наприклад, на бакалавраті, економія складатиме від 30 000 гривень.

V.ЯКІ ПІЛЬГИ В ОПЛАТІ ЗА НАВЧАННЯ ІСНУЮТЬ В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ?

– за кожний семестр, в якому студенти навчаються на відмінно, вартість навчання знижується на 5%. Таким чином, сумарна знижка може становити 25% вартості навчання;

– пільгами користуються учасники АТО та члени їх сімей; студенти, що мають високі досягнення в науковій, громадській діяльності:  https://mku.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/Polozhennya-pro-spetsialni-tsiny-1.docx