Розклад проведення вступних іспитів

Перелік конкурсних предметів для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9кл.)

Код Спеціальність Перший іспит Другий іспит
061 Журналістика Українська мова (диктант) Історія України (тести)
071 Облік і оподаткування Українська мова (диктант) Математика (тести)
072 Фінанси, банківська справа та страхування Українська мова (диктант) Математика (тести)
075 Маркетинг Українська мова (диктант) Математика (тести)
076 Підприємництво, торгівля, біржова діяльність Українська мова (диктант) Математика (тести)
081 Право Українська мова (диктант) Історія України (тести)
123 Комп’ютерна інженерія Українська мова (диктант) Математика (тести)
193 Геодезія та землеустрій Українська мова (диктант) Математика (тести)
223 Медсестринство Українська мова (диктант) Біологія (тести)
226 Фармація, промислова фармація Українська мова (диктант) Хімія (тести)
241 Готельно-ресторанна справа Українська мова (диктант) Математика (тести)

 

Перелік конкурсних предметів:

  • для вступу у коледж на ОКР «молодший спеціаліст» на базі диплому кваліфікованого робітника/молодшого спеціаліста/бакалавра
  • для вступу в університет на ОКР «бакалавр» на базі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра
  • для вступу в університет на ОКР «магістр»
Код Спеціальність Перший вступний іспит Другий вступний іспит
061 Журналістика Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
071 Облік і оподаткування Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
075 Маркетинг Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
076 Підприємництво, торгівля, біржова діяльність Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
053 Психологія Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
012 Дошкільна освіта Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
013 Початкова освіта Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
072 Фінанси, банківська справа та страхування Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
081 Право Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
123 Комп’ютерна інженерія Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
193 Геодезія та землеустрій Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
223 Медсестринство Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
224 Технології медичної діагностики та лікування Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
226 Фармація, промислова фармація Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
227 Фізична терапія, ерготерапія Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
241 Готельно-ресторанна справа Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
242 Туризм Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)
275 Транспортні технології Українська мова (тести) Фаховий іспит (тести)

Магістратура

053 Психологія ЗНО (іноземна мова) Фаховий іспит (тести)
072 Фінанси, банківська справа та страхування Іноземна мова (тести) Фаховий іспит (тести)
081 Право ЗНО (іноземна мова) ЗНО з фаху
226 Фармація, промислова фармація Іноземна мова (тести) Фаховий іспит (тести)
227 Фізична терапія, ерготерапія Іноземна мова (тести) Фаховий іспит (тести)
241 Готельно-ресторанна справа ЗНО (іноземна мова) Фаховий іспит (тести)
242 Туризм ЗНО (іноземна мова) Фаховий іспит (тести)

 

Розклад проведення вступних випробувань на базі 9 класів

Дата Назва предметів при вступі на основі 9 класів
Початок о 10.00 Початок о 13.00
15.07.2018 Українська мова (диктант) Біологія (тести)

Хімія (тести)

11.00 – вступ за співбесідою, творчим конкурсом
16.07.2018 Математика (тести)

Історія України (тести)

Українська мова (диктант)
17.07.2018 Українська мова (диктант) Біологія (тести)

Хімія (тести)

11.00 – вступ за співбесідою, творчим конкурсом
18.07.2018 Математика (тести)

Історія України (тести)

Українська мова (диктант)
19.07.2018 Українська мова (диктант) Біологія (тести)

Хімія (тести)

20.07.2018 Математика (тести)

Історія України (тести)

Українська мова (диктант)
21.07.2018 Українська мова (диктант) Біологія (тести)

Хімія (тести)

11.00 – вступ за співбесідою, творчим конкурсом
22.07.2018 Математика (тести)

Історія України (тести)

Українська мова (диктант)

 

Розклад проведення вступних випробувань на базі 11 класів без ЗНО (пільгова категорія) – коледж

Дата

Назва предметів при вступі на основі 11 класів без ЗНО

Творчий конкурс Вступний іспит Співбесіда
28.07.18 10:00
30.07.18 13:00
01.08.18 10:00
02.08.18 10:00 13:00
04.08.18 13:00 10:00
07.08.18 13:00 10:00

 

Розклад проведення вступних випробувань на базі 11 класів без ЗНО (пільгова категорія) – університет

Дата

Назва предметів при вступі на основі 11 класів без ЗНО

Творчий конкурс Вступний іспит Співбесіда
14.07.18 13:00
17.07.18 10:00
20.07.18 13:00
21.07.18 10:00 10:00
23.07.18 13:00 13:00
26.07.18 10:00 10:00

 

Розклад проведення вступних випробувань для вступу у коледж на ОКР «молодший спеціаліст» на базі диплому кваліфікованого робітника/молодшого спеціаліста/бакалавра

Розклад проведення вступних випробувань для вступу в університет на ОКР «бакалавр» на базі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра

Розклад проведення вступних випробувань для вступу в університет на ОКР «магістр»

Спеціальність 25.07 26.07 27.07 28.07 29.07 30.07 31.07.
Журналістика 10:00 13:00
Облік і оподаткування 10:00 13:00
Фінанси, банківська справа та страхування 10:00 13:00
Маркетинг 10:00 13:00
Підприємництво, торгівля, біржова діяльність 10:00 13:00
Право 10:00 13:00
Комп’ютерна інженерія 10:00 13:00
Геодезія та землеустрій 10:00 13:00
Медсестринство 10:00 13:00
Фармація, промислова фармація 10:00 13:00
Готельно-ресторанна справа 10:00 13:00
Психологія 10:00 13:00
Дошкільна освіта 10:00 13:00
Початкова освіта 10:00 13:00
Технології медичної діагностики та лікування 10:00 13:00
Фізична терапія, ерготерапія 10:00 13:00
Туризм 10:00 13:00
Транспортні технології 10:00 13:00
Магістратура
Спеціальність 25.07 26.07 27.07 28.07 29.07 30.07 31.07.
Фізична терапія, ерготерапія 10:00 13:00
Фармація, промислова фармація 10:00 13:00
Готельно-ресторанна справа 10:00 13:00
Психологія 10:00 13:00
Туризм 13:00
Право Вступ на базі ЗНО
Фінанси, банківська справа та страхування 10:00 13:00
413