Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Геодезія та землеустрій

Якщо Ви любите землю, прагнете займатися її охороною та відтворенням, вам небайдуже навколишнє природне середовище, оберіть професію землевпорядника. Саме цей фах вважається одним з найбільш необхідних в усі періоди розвитку суспільства.

Землевпорядкування – це система заходів, спрямованих на виконання рішень державних органів в сфері користування землею. Це свого роду генеральний план, який визначає характер господарства, його розміщення і розмір.

Підготовку молодших спеціалістів в Міжнародному класичному університеті імені Пилипа Орлика  зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» можна розпочати після закінчення 9 класу та продовжити своє навчання за відповідним напрямом на старших курсах.

Університет   здійснює підготовку спеціалістів, які оволодіють знаннями земельного права, земельного кадастру, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, матимуть відповідну освіту та належну кваліфікацію. Професія землевпорядника передбачає глибоке розуміння процесів, які відбуваються в природі.

 

Якщо Ви хочете отримати перспективну спеціальність – звертайтеся до нас!