Журналістика

Книга є феноменом цивілізації. Через книгу людство передає досвід від одного покоління до іншого. Протягом життя ми переконуємось у тому, що світ книги – це найчарівніший світ. У ній є фантастика і пригоди, комедія і драма, в ній спогади і міркування, думки і почуття. Сьогодні переважна більшість молодих людей віддає перевагу електронній книзі: вона зручна в користуванні, її можна безкоштовно скачати. В суспільстві навіть існують думки про те, що паперова книга відмирає. Сміємо категорично заперечити цю гіпотезу і запрошуємо оволодіти професією книговидавця!

фото-1

Книга проходить великий шлях від задуму автора до книжкової полиці, і на цьому шляху її супроводжує людина, професія якої – спеціаліст з видавничої справи та редагування.

фото-2 фото-3

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика запрошує тих, хто хоче брати участь у народженні геніальних книжок з цікавими ілюстраціями, рідкісними архівними матеріалами, сучасних періодичних видань, а саме: газет, журналів; їх редагуванні, виданні, а може і створенні власних матеріалів.  Ви навчитесь самостійно створювати новини, як для паперових, так і для електронних видань,  писати репортажі  про визначні події, брати інтерв’ю у видатних людей, оволодієте комп’ютерним дизайном і вміннями створювати різні види реклами, редагувати різні види видань. Отримані знання та вміння допоможуть вам знайти достойне місце на сучасному ринку праці.

фото-4 фото5

фото-6 фото-7

Вас чекають книжкові видавництва, редакції газет і журналів, поліграфічні підприємства, друкарні, інформаційні агентства, прес-служби, рекламні служби.

Чекаємо на Вас! Зробіть своє життя змістовним та прекрасним!!!

фото-8 фото-12

фото-10 фото-11

фото-13 фото-9

фото-14