Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Комп’ютерна інженерія

Освітня програма з “Комп’ютерної інженерії” повністю відповідає Державним освітнім стандартам України та рекомендаціям спеціальної комісії АСМ\IЕЕЕ-СS – світового авторитету з питань розробки навчальних планів та програм у цій галузі. Жодна авторитетна організація не обходиться без потужних комп’ютерних систем та мереж, у яких повинні працювати кваліфіковані спеціалісти технічного складу, але саме цих професіоналів не вистачає на більшості підприємств України. Через це підприємства мають великі збитки, у зв’язку з неефективним використанням комп’ютерних та мережевих систем.

Наш випускник може обіймати посади:

  • адміністратора мережі та системи;
  • Web-дизайнера;
  • працювати у підрозділах, що займаються технічною експлуатацією, виробництвом і розробкою програмного і технічного забезпечення комп’ютерних засобів, систем, комплексів і мереж на підприємствах, в організаціях та установах, незалежно від їх профілю та форм власності.

Класичним став вислів, що хороший той технік-електронщик, який знається з програмуванням, та хороший той програміст, який знається з електронною технікою.

Цією спеціальністю можуть оволодіти учні як 9-го, так і після 11-го класу.

 

Якщо Ви хочете отримати перспективну спеціальність  звертайтеся до нас!