Геодезія, картографія та землеустрій

Якщо ви захоплюєтеся точними науками, вам цікаво працювати з високоточними приладами, а можливість милуватися краєвидами рідного краю сприймаєте як додаткову перевагу майбутньої роботи, зверніть увагу на напрям підготовки “Геодезія, картографія та землеустрій”.

Геодезист – фахівець в галузі метрики простору, його вимірювання і фіксації даних. Основними обов’язками спеціаліста такого профілю є зйомка місцевості за допомогою геодезичних приладів, аналіз отриманих результатів, проведення необхідних обчислень, на підставі яких буде складена карта досліджуваної території.

У процесі ведення сільського господарства також необхідні геодезичні вимірювання при створенні плану території, відображення на ньому рельєфу місцевості, ґрунтів та сільськогосподарських угідь.

Час примітивних вимірювань за допомогою ніг та лінійок пройшов. Всі геодезичні роботи виконуються за допомогою унікального оптико-механічного обладнання, володіти яким геодезист повинен досконало.

Геодезист починає роботу задовго до того, як видається дозвіл на будівництво, і веде проект до остаточного зведення об’єкту.

Робота техніка-геодезиста вимагає високої точності, відповідальності, аналітичного складу розуму, вміння працювати з високоточними приладами. Крім того, для такого фахівця важливі спостережливість, фізична витривалість, хороша пам’ять. Ті, хто бажає здобути цей фах, мають враховувати специфіку роботи геодезиста – більшість робочого часу він проводить на відкритому повітрі.

 

Якщо Ви хочете отримати перспективну спеціальність – звертайтеся до нас!