Набір на підготовчі курси до НМТ триває!

Фармація

Кожному з нас доводиться відвідувати аптеки, і туди ми йдемо не тільки за ліками, а й за косметичними засобами та супутніми товарами. Аптечна галузь розвивається стрімко, і тому фармацевти та провізори завжди були і будуть затребуваними.

Сьогодні фармацевт в аптеці – це і медик, і біолог, і хімік, і психолог, і перша швидка допомога … Звичайно, провізор (фармацевт) не має права проводити діагностику або виписувати рецепти, але зобов’язаний вміти дати грамотну пораду. А перш ніж давати поради, провізор-фармацевт повинен сам добре знати препарати, їх можливі побічні дії, протипоказання, вміти правильно і кваліфіковано підібрати заміну, пояснити, коли і як застосовувати той чи інший препарат.

Приватний вищий навчальний заклад Міжнародний класичний університет “УКРАЇНА-ПІВДЕНЬ” готує спеціалістів освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за спеціальністю “Фармація”. Випускники цього університету – це саме ті майбутні аптечні працівники які заздалегідь дбають, передбачать, допоможуть. Це ті люди, які будуть рухати, розвивати і прикрашати нашу Фармацію.

 

Якщо Ви хочете отримати перспективну спеціальність – звертайтеся до нас!