Вітаємо з відзнакою з нагоди Дня енергетика!

Вітаємо з відзнакою з нагоди Дня енергетика!

Колектив кафедри права Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика щиро вітає Ксенію Садовську, студентку другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Право», головного спеціаліста експертної групи з питань інвестиційної політики Директорату стратегічного планування та відновлення Міністерства енергетики України, з отриманням відзнаки з нагоди Дня енергетика.

За вагомий особистий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків Ксенію Садовську було відзначено під час урочистих заходів. Нагороду вручав виконувач обов’язків Міністра енергетики України Артем Некрасов.

Пишаємось нашими студентами, які успішно поєднують навчання з відповідальною державною службою та роблять вагомий внесок у зміцнення енергетичної безпеки України.

Щиро бажаємо подальших професійних звершень, наснаги, нових досягнень і перемог на благо держави!