Реєстрація на практико-орієнтовані курси за посиланням

Успіхи медійників Університету імені Пилипа Орлика: навчання, творчість, наука, громадська активність

Студенти кафедри журналістики та філології Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика досить активні у різних сферах професійного життя та залюбки розкажуть про свої перемоги, досягнення та медійні звершення, демонструючи свою залученість у громадське життя міста та України вцілому. Якими досягненнями запам’ятався березень студентам-журналістам?

Даріна Мельничук: “У Миколаєві стартувала потужна програма стажування молоді в органах місцевого самоврядування. Усього на стажування потрапили 13 студентів із різних вищих навчальних закладів міста. Двоє студентів спеціальності “Журналістика” серед стажерів програми: Микита Поляков почав стажування в Управлінні молодіжної політики Миколаївської міської ради, а Ольга Гіро долучилася до Апарату Миколаївської міської ради.

З понад 50 кандидатів відібрали найкращих, і цей досвід стане важливим стартом для кар’єри”.

Анна Гончар: “Форум «Y.E.S: Молодь. Кар’єра. Відновлення» відбувся у Дніпрі, за ініціативи UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, фінансової підтримки Республіки Корея у партнерстві з ЮНІСЕФ. Він обʼєднав понад 500 представників молоді, бізнесу, громадського сектору, влади та міжнародних донорів. Серед запрошених — журналістки «Медіамайстерні» Даріна Мельничук та Єлизавета Холявко”.

Анастасія Панкратова: “Медійниця Даріна Мельничук стала єдиною представницею Миколаєва, яка пройшла відбір для участі у програмі з мобільної журналістики, що проходила у Львові. Захід організував International Institute for Regional Media and Information у партнерстві з ЮНЕСКО та за підтримки уряду Японії.

Володимир Шинкарук: “Андрій Кукін отримав диплом III ступеня за перемогу у VII Міжнародному конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко». Це стало свідченням його інтелектуальної підготовки, здатності до глибокого аналізу та виразного літературного таланту”.

Анастасія Савчук: “Медійник Микита Поляков взяв участь у важливій гуманітарній поїздці до Донецька. Благодійна акція відбулася в межах співпраці Університету імені Пилипа Орлика з Миколаївською благодійною асоціацією «Мир через духовне відродження». Її метою була допомога українським захисникам, які боронять країну від російських загарбників на сході України”.

Олександра Долматович:

“Ми з Тетяною Толгаренко взяли участь у зустрічі з відомим українським письменником, музикантом, військовослужбовцем 13-ї бригади НГУ «Хартія» Сергієм Жаданом та його побратимами й посестрами.

Захід пройшов у межах освітнього «Хартія Туру», головною метою якого є інформування громадськості про новітній підрозділ Національної гвардії України”.

Кирило Чуприна: “Анна Гончар стала учасницею серії заходів «Від ідей до статей», у рамках проєкту «Інноваційні підходи до наукової та журналістської практики», організованих чеською Асоціацією з міжнародних питань (АМО) та Комісією з журналістської етики”.

Оля Гіро: “Віта Галюк, у рамках культурологічної поїздки, відвідала Національний музей Голокосту у Амстердамі, Нідерланди. Музей офіційно відкритий на початку 2024 року. Серед експозицій — імена тисяч депортованих, особисті речі, а також інтерактивні екрани зі свідченнями очевидців, які відображають долі єврейських сімей у Нідерландах під час Другої світової війни”.

Микита Поляков: ” Обличчям і дикторкою сюжету Благодійного фонду «Щедрик» стала студентка Анастасія Панкратова. Дякуємо фонду «Щедрик» за реалізацію важливих соціальних ініціатив у місті, а також за підтримку працевлаштування молоді!”.

Андрій Кукін: “Наша завідувачка кафедри журналістики та філології Валентина Стєкольщикова отримала відзнаку – найкращій фінальний проєкт, у рамках програми “Інтегруємо медіаграмотність в освітні програми з журналістики” від Українського інституту медіа та комунікацій”.

Упродовж навчання студенти-журналісти опановують нові знання у сфері журналістики, здобувають практичний досвід створення контенту, а також розвивають навички медіаграмотності і медіастійкості в умовах стрімкого розвитку газулі.

Крім того, вони уже мають безліч національних та міжнародних планів та проєктів на весну. Скоро розкажемо про них!