Реєстрація на практико-орієнтовані курси за посиланням
Найбільшими досягненнями викладачів кафедри права ПЗВО «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» щодо результатів науково-дослідної роботи у звітному році були: підвищення публікаційної активності науково-педагогічних працівників. Зокрема, завідувач кафедри, д.ю.н., професор О.А. Кириченко опублікував 50 публікацій (2 одноосібні монографії; 4 одноосібних підручника; 23 одноосібних навчально-методичних посібника, робочих програм і силабусів; 3 статті у співавторстві у вітчизняних фахових наукових виданнях категорії Б; 4 одноосібних та 13 у співавторстві тез доповідей на конференціях. Апробація та впровадження наукових результатів відображено в публікаціях викладачів кафедри: у галузі адміністративного права – к.ю.н, доцент О.М. Бідей , у галузі кримінального права та процесу – д.ю.н., професор Б.Д. Леонов, з актуальних проблем теорії держави і права к.ю.н., професор С.М. Стременовський, з історії державності та права к.і.н., доцент Кокошко Ф.І.
Науково-педагогічні працівники пройшли міжнародні стажування та підвищення кваліфікації з курсів «Академічна доброчесність», «Інформаційна гігієна під час війни», «Удосконалення навичок розроблення тестових і практичних завдань для використання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України при проведенні конкурсів на посади суддів», «Комунікація освітян та навчальних закладів у цифрову епоху», Цифрові інструменти в освітній діяльності педагога», «Освітній процес в умовах війни та у повоєнний період: виклики, правила, перспективи».
Важливим складником науково-дослідної роботи кафедри є підтримка наукової роботи студентів. При кафедрі права діє студентський науковий гурток «Інновації юриспруденції з найбільш ефективного, раціонального та якісного подолання правопорушень» під керівництвом професора О.А. Кириченко. У межах роботи гуртка та наукової теми кафедри «Правова держава: сучасний стан та перспективи становлення» (реєстраційний №0124U004667) здобувачі освіти систематично публікують наукові доробки у вітчизняних фахових наукових виданнях, у рецензованих виданнях країн Європейського Союзу, у міжнародних та вітчизняних виданнях за результатами проведення науково-практичних конференцій та інших наукових заходів. Зокрема, здобувачі освіти опублікували результати наукових досліджень у 8 наукових фахових виданнях України, що входять у категорію «Б» («Наукові перспективи», «Журнал східноєвропейського права»), 3 статті у міжнародно-правовому виданні з питань права в межах країн Вишеградської групи («Visegrad Journal on Human Rights”), підготували 20 тез доповідей для участі у Міжнародно науково-практичних конференціях (м. Лімасол (Кіпр), м. Ченстохова, м. Лодзь (Республіка Польща), м. Рига (Латвія), м. Ванкувер (Канада), м. Братислава (Словенія) та 60 тез виступів на Всеукраїнських науково-практичних конференціях (м. Херсон, м. Хмельницький, м. Дніпро, м. Кропивницький, м. Кривий Ріг, м. Івано-Франківськ, м. Миколаїв).