Університет імені Пилипа Орлика розширює освітянські кордони: Вознесенщина

Сьогодні у місті Вознесенську відбулося урочисте відкриття інформаційного центру Університету імені Пилипа Орлика.
Ця подія дала старт та розширила можливості для мешканців Вознесенщини отримати освіту, не покидаючи рідного міста. У інформаційному центрі студенти зможуть отримати консультації з навчальних питань, технологій дистанційної освіти, розібратися щодо затребуваних спеціальностей, рівнів та форм навчання, цінової політики та пільгових аспектів, інноваційних впроваджень в Університеті.

Підтримати освітянську ініціативу Університету імені Пилипа Орлика прийшли представники влади Вознесенщини.
Вознесенський міський голова Євгеній Величко, зазначив: “Це дуже гарна ініціатива, коли університет приїздить до своїх абітурієнтів. Сьогодні ми відкрили не лише інформаційний центр, а дали старт новому освітньому простору”.

Голова Вознесенської районної ради
Спартак Гукасян: “Діяльність центру у Вознесенську дуже добре не лише для міста, а й для району в цілому. Бо це надасть можливість охочім, з найменших сіл району, отримати бажану освіту”.

Начальник управління освіти м. Вознесенська Світлана Кисельова: “Сьогодні є велика потреба у відкритті такого центру, адже величезна кількість дітей, після закінчення школи, потребує профорієнтаційної консультації, допомоги в обранні професії”.

Начальник служби у справах дітей, сімʼї і молоді Жанна Течинська: “Важливо залучити до освіти сільську молодь. Тим паче, коли всю необхідну інформацію можна отримати за місцем проживання”.

Депутат Вознесенської міської ради
Юрій Кондратєнков: “Центр тільки відкрився, а інформація уже “пішла містом”, навіть сьогодні є конкретні запити. Бажаємо наснаги та успіху, тепер уже нашому, освітньому інформаційному центру”.
Урочисте відкриття видалося напрочуд душевним та щиром. Маємо надію, що інформаційний центр Університету імені Пилипа Орлика допоможе мешканцям Вознесенщими отримати омріяну спеціальність!
Адміністрація та професорсько-викладацький склад щиро дякують меру міста Вознесенська за підтримку цього освітнього проєкту та провадження просвітницьких ініціатив у місті.