ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ДЛЯ МИКОЛАЇВСЬКИХ МЕДІЙНИКІВ: УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПИЛИПА ОРЛИКА ОДИН ІЗ РЕАЛІЗАТОРІВ ПРОГРАМИ ВІД МЗС НІМЕЧЧИНИ

Кафедра журналістики та філології Університету імені Пилипа Орлика стала учасником проєкту психологічної підтримки медійників, який реалізованого у співпраці з Європейським центром свободи преси та медіа «Voices of Ukraine» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Проєкт реалізовано на Львівщині, Миколаївщині, Сумщині.
У рамках проєкту було проведено цикл вебінарів для локальних медіа Миколаївщини «ПСИХОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ ТА САМОДОПОМОГА ДЛЯ МЕДІЙНИКІВ».
Мета серії зустрічей з медійниками – це підвищення рівня психологічної стійкості журналістів та редакторів локальних медіа в Україні під час війни.
«Як продемонструвала комунікація з учасниками, така ініціатива, взаємодія, підтримка важлива для працівників медіа на прифронтових територіях. Спікери та експерти поділилися власним досвідом, дали суттєві конструктиви, поради для миколаївських журналістів: як практиків, так і студентів-журналістів, що однозначно стануть у нагоді», – зазначила координаторка проєкту у Миколаєві – завідувачка кафедри журналістики та філології МКУ імені Пилипа Орлика, кандидатка наук із соціальних комунікацій Валентина Стєкольщикова, під час фінальної зустрічі.
Плідний тандем співпраці медіаспільноти різних регіонів став можливий за ініціативи керівниці проєкту Соломії Онуфрів, доцентки кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка та Західноукраїнського медіа-центру «Нова журналістика».
До проєкту долучилося понад 50 слухачів. Для тих, хто не мав змоги відвідати захід, автори проєкту розробили Експрес-гайд, у друкованому та електронному варіантах, щоб медійники скористатися порадами практиків, психологів, юристів.