НМТ – 2024: коли стартує реєстрація та як розподілять час роботи?

У 2024-му році НМТ буде проведено з 14 травня до 19 липня (основна та додаткова сесія).
Реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті стартує в березні й триватиме до початку квітня. Загалом, майбутні абітурієнти складатимуть 4 предмети, які розподілять на 2 блоки. Перерва між ними триватиме 20 хвилин.

Конкретні дати реєстрації та проведення тестування УЦОЯО повідомить пізніше, адже поки графік ще не затвердили.

Для цього майбутньому вступнику необхідно буде створити свій персональний кабінет, після чого туди можна буде внести особисті дані й обрати перелік дисциплін для тестування. Крім того, майбутнім абітурієнтам необхідно буде вказати населений пункт в Україні чи за кордоном, де вони зможуть пройти НМТ.

Вносити зміни до даних в електронному кабінеті (місце, предмет на вибір) можна буде до кінця реєстрації.

До першого блоку ввійдуть завдання з української мови та математики, а до другого – з історії України й предмета, який обере учасник:

  • української літератури (для філологічних спеціальностей);
  • іноземної мови;
  • біології;
  • фізики;
  • хімії;
  • або географії.

На виконання завдань до кожної дисципліни в учасників буде близько 60 хвилин. Проте всередині одного блоку час можна буде розподілити: наприклад, виконати українську мову за 45 хвилин, а математику – за 75. Однак повертатися до завдань першого етапу після перерви учасники не зможуть.

Під час реєстрації кожен бажаючий може звернутись до Приймальної комісії МКУ імені Пилипа Орлика і ми допоможемо Вам зареєструватися та обрати потрібні для вступу предмети.

Чекаємо Вас у приймальній комісії МКУ імені Пилипа Орлика.
Довідки за телефонами: +380503947287 та 0800400557 або на сайті університету.
Адреса приймальної комісії: м.Миколаїв, вул. Котельна, 2