Так випала карта чи нашим медійникам просто дуже сильно пощастило у Різдвяні дні брати інтерв’ю саме співзасновниці “Щедрика” Наталі Горбенко

Трішечки детальніше:

– у нас медійників “Медіамайстерні” Університету ім. Пилипа Орлика рейтинговий проєкт “Готові запитати”, де ми беремо інтерв’ю у відомих миколаївців.

І в цьому році ми, як активні мешканці Миколаєва та незалежні журналісти, інтерв’ювали представників влади, соціальних та культурних секторів.

Але ще не інтерв’ювали волонтерських представників, тож, вирішили завершувати цей рік саме тим, чим ми, миколаївці, можемо, як ніхто, пишатися. Адже волонтерський сектор на Миколаївщині – не просто прогресивний, а є вже базою.

Тож, інтерв’ювали сьогодні – медійниця Ульяна Осадчая та видавнича редакторка “Медіамайстерні” Єлизавета Холявко .

А по іншу сторону була Наталя Горбенко – депутатка Миколаївської міської ради, яка разом з Олександром Мосіним і Сергієм Колесником опікується благодійним фондом “Щедрик”.

Щедрик Інфо – це один із фондів, що активно допомагає миколаївцям та переміщеним особам, як з гуманітарними наборами, так і з можливістю перекваліфікуватися, аби мати більш актуальну професію та стабільний заробіток.

Й окрім тем про благодійний фонд і волонтерство в Миколаєві, ми мали можливість також обговорити наявний 2023 рік, підсумувати зроблене та не зроблене та розсекретити плани на 2024 рік.

Особливу увагу звернули на трансформацію Миколаєва та зокрема Корабельного району, яким пані Наталя опікується.

Тож, до наступних інтерв’ю 😉

Та файних новорічних свят непереможний народ непереможної країни! 💙💛